Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Časté nucení na močení - Léčba zánětů močových cest - Diskuze

Časté nucení na močení

Časté nucení na močení

Světlo  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,mám dotaz..Začlo to asi před měsícem mám takový problém,že mám hrozně citlivý močový měchýř.Když jsem někde venku nebo v chladné místnosti,když čůrám tak mě nepálí a ani nemám žádné svědění či zarudnutí hodně mě to trápí ,protože vždy si myslím ,že už moč neudržím a počurám se,pak jdu na záchod a nevyčůrám vůbec nic,pořád mi připadá ,že mám plný močák,jak se to léčí ? Děkuji za odpověď.
MUDr. Ladislav Fildán  |  Basic member  |  Anesteziologie a resuscitace  |  Brno
  • 41 odpovědí
Z dotazu není jasné, zda jste muž nebo žena. Každopádně navštivte svého proktickéhbo lékaře, který vyšetří moč a podle nálezu bude dále postupovat. U muže by mohl tyto potíže působit nejen zánět močového měchýře, ale také zánět prostaty. Doporučuji neodkládat i vzhledem k nastávajícím svátkům, kdy bývá zdravotnická péče omezená a hůře dostupná.
Výsledek a případnou léčbu mi můžete sdělit ke zvážení, zda by se mohlo ještě něco doplnit.
MUDr. Ladislav Fildán XXXXXXXXXXXXX
Prof. MUDr. Marek Babjuk CSc.  |  Basic member  |  Klinická onkologie  |  Praha
  • 20 odpovědí
Dobrý den,

z textu Vašeho dotazu nelze vyčíst řadu zásadních údajů, hlavně zda jste muž nebo žena a kolik je vám let. Takže odpovím obecně.

Vaše potíže mohou být známkou onemocnění močového měchýře, prostaty (jste-li muž) nebo močové trubice. V každém případě byste měl vyhledat urologa, který Vás vyšetří a navrhne vhodnou léčbu - ta závisí na výsledku vyšetření.

V případě zájmu se Vás naši odborníci rádi ujmou.



Se srdečným pozdravem Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc.
anonym  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,je možné,abych po 12ti hodinové směně naž jdu večer spát šla i 10x na malou?v noci se také budím na čůrání,někdy i 2x..někdy mě to už vážně obtěžuje....můžete poradit,děkuji za odpověd.
MUDr. Libor Zámečník Ph.D., FEBU, FECSM  |  Basic member  |  Urologie  |  Praha
  • 47 odpovědí
Dobrý den,
žel, je to opravdu možné - ovšem, ne každé časté močení musí být nutně dáno onemocněním močového měchýře, proto bude nejlepší, když se objednáte na urologii a necháte se vyšetřit. Další řešení Vám jistě lékař nabídne.
S pozravem, Libor Zámečník - XXXXXXXXXXXXXXXX

Reakce na MUDr. Libor Zámečník Ph.D., FEBU, FECSM

sara  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
muzete mi poradit mam problem chodim casto na zachod jemi 26let uz to mam dlouho bila jsem u doktora ale rek ze nevidi nic ale mela jsem krev v moci
sara  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
dobry den mam dotataz uz delsi dobu mam firt nuceni chodit na zachod nic me neboli ani nepali jemi 26let bila jsem u doktora a rek ze nevidi nic moc metoo trapi nekdy si myslim zeto nevidrzim a kdyz jsem nekde musim kazdou chvili na zachod dekuji ua odpovet

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí