Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Léčba močové infekce bez lékaře - Léčba zánětů močových cest - Diskuze

Léčba močové infekce bez lékaře

Léčba močové infekce bez lékaře

Mirek.1  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den asi pátým dnem po odběru plazmy se mi pravděpodobně oběvyl zánět močovích cest. Cítím na pravé staně těsně nad začátkem pravé nohy bolestivou cévku a z konečníku mi vytéká bílá bezzápachá tekutina. K lékaři nejdu. Snažil jsem se věc řešit antibiotiky ale ty mi v lékárně neprodali. Na wobenzym a podobné prostředky nemám dost fin. prostředků tak bych se rád zeptal jestli[existuje nějaká reálná léčba bez lékaře a v případě že ne co mě čeká dál jak bude probíhat zánět dál.Díky
Prof. MUDr. Marek Babjuk CSc.  |  Basic member  |  Klinická onkologie  |  Praha
  • 20 odpovědí
Dobrý den,

nejsem si jist, že vašemu popisu úplně rozumím - nevím co myslíte bolestivou cévkou a také nevím zda konečníkem myslíte skutečně konečník (konečník je místo, kde z těla vychází stolice). Předpokládám, že máte výtok z močové trubice, pak byste lékaře navštívit měl - měl by vám podat antibiotika, jinak zánět přejde do chronické formy (kdy většina příznaků vymizí) což může mít dlouhodobé vážné následky.

S pozdravem Prof. MUDr. Marek Babjuk CSc.
Dobrá kámoška  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 3 odpovědí
Mam dotaz ohledne problemu s moc.cestami.
Ja nerada navstevuji doktora a snazim se vzdy hledat jinou alternativu. Objevili se u me prave spominane problemy s mocov.cestami a ja jsem si nechala v lekarne poradit pripravek gsbrusinka. Chtela bych se jenom zeptat na to jestli bude stacit pouze tohle brat na ty problemy? dekuji
Dobrá kámoška  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den, natrefila jsem na stránkách na přípravek GS Brusinky, který je problémy s močovými cestami. Já mám v poslední době taky problémy a chtěla bych se zeptat na zkušenosti s tímto přípravkem. Je opravdu tak účinný? Děkuji moc. Růžena.
Luci  |  návštěvník  |  Nottingham
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
moje rodina léčí zánět močového měchýře kapkami Uroherbal, vyrábí se i sirup. Je to přírodní přípravek z cibule a bylinek. Zajímavé je, že tam nejsou žádné brusinky. Vždy to beru podle návodu dokud problém nevymizí (cca 1-2 týdny 4x denně). Působí i preventivně proti kamenům a je močopudný. Kombinuji to s čaji a teplými koupelemi.
Přeji hodně zdaru v léčbě.
Lucie
anonym  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den, před 5 dny mě začalo bolet pravá strana zad, tam kde jsou ledviny,druhý den se bolest přesunula do pravého podbřišku a nyní po třech dnech mě bolí i levý podbřišek,bolest je stálá,tupá a výrazná.podle vyšetření moči mi zjistily bakterie v moči a nepatrný nález krve.Prý to může být zánět močových cest. Prosím o radu,děkuji.
Zdenal  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Vše opravdu nasvědčuje na akutní zánět. Doporučuji koupit si v lékárně, za cca 210,- Kč přípravek UROHERBAL kapky. Možná Vám budou nabízet přípravek Rowatinex, nebo brusinkové doplňky - to si nekupujte. Uroherbal kapky, nebo sirup, je čistě přírodní prostředek, jehož složení je určeno přímo na záněty (bakteriální i infekční)a cíleně i na rozpouštění a vymývání kaménků a písku z močového ústrojí. Podle vlastní zkušenosti doporučuji denně 3-4x 25 kapek do šálku vody, nebo na cukr - v tom případě nutno zapít. Buďte pokud možno v teple a musíte denně vypít alespoň 2-3 l vody (neperlivé), nebo slabého čaje (neslazeného).
Může se stát, že než úplně odstraníte zánět, budete muset celou kůru opakovat ještě jednou - doporučuji. Hodně úspěchů a brzké uzdravení.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí