Bolest hlavy, krku a zad

Bolest hlavy, krku a zad

Jarin88  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 4 odpovědí
Dobrý den,
před třemi měsíci sem se udeřila ze zadu do hlavy (o zeď), v bezvědomí jsem nebyla a v ten den ještě nic nebolelo, až druhý den ráno začala bolest hlavy a pocit na zvracení.. Toto trvalo tak týden, přidala se k tomu bolest krku a zad. Bolest hlavy po týdnu odešla, ale krk bolel stále. Doktorka mi řekla, že to mám zablokované a poslala mě na rentgen krční páteře, na rentgenu ale nic nebylo. Nějakou dobu byl klid, ale po čase se vrátila bolest hlavy, krku, zad,, zašla jsem znovu za doktorkou, ta mi několikrát píchla nějakou injekci proti bolesti, ale neměla nějaký větší účinek.. Tak jsem se objednala na neurologii, tam mi bylo řečeno, že to není hlavou, že tahat na CT je zbytečné. Tyto bolestí hlavy, krku, zad se s přestávkami vracejí, od toho úderu do hlavy třikrát, teď už trvají přes týden. Hlava bolí v místě úderu, občas tam jakoby škubne, je to nepříjemné, téměř jen ležím, když chodím, občas se mi zamotá hlava, jakoby tam něco tlačilo zevnitř, těžko se ty pocity popisují.

Ale už vážně nevím kam s tím mám jít, když mě takto odbyli. Už se to nedá vydržet.. Co to tak může být? Děkuji za pomoc