Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Bolest hlavy při fyzické zátěži - Bolest hlavy - Diskuze

Bolest hlavy při fyzické zátěži

Bolest hlavy při fyzické zátěži

jarekkomárek  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den chtěl bych se zeptat v poslední době mě při běhaní začne trošku bolet hlava a hlavně takový pocit jako že je težká a horši koncentrace před 14 dny mě bolelo v krku tak jsem to léčil a při tom mě začala bolet dost hlava asik 3 dny a potom lepší a ted jak kdyby při té záteži menší bolesti nevite čím to je muže v tom hrát roli i psychika děkuji za odpověď
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den, bolest hlavy může vzniknout při velké fyzické námaze, při současné dehydrataci, při oslabení organismu, po stresu. Více pijte, odpočívejte, kdyby se bolest hlavy zhoršovala, navštivte neurologa.
Zdravím
MUDr. Jaroslava Marková  |  Basic member  |  Praktické lékařství pro dospělé  |  Praha
  • 168 odpovědí
  • 8 Likes
Dobrý den, domnívám se, že nepůjde o nic vážného. Pokud jste byl před 14 dny nemocný, měl byste alespoň 2-3 týdny po nemoci dodržovat klidový režim bez fyzické zátěže než se tělo zregeneruje po nemoci. Doporučuji nyní ještě minimálně týden nesportovat, zdravě jíst, psychický klid a zbytečně se nestresovat a nepozorovat. Poté znovu zlehka zahájit obvyklý režim. Pokud budou bolesti hlavy přetrvávat , navštivte lékaře.Psychika v tom jistě roli hrát může.