Bolesti hlavy - od krční páteře?

Bolesti hlavy - od krční páteře?

bohumila62
bohumila62  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
Dobrý dne, je mi 49 let a od září mám velké bolesti hlavy a především kostí v obličeji, nos, lícní kosti. Byla jsem snad už na všech vyšetřeních: ORL, CT, oční, neurologie, krevní testy, magnetická rezonace, zubní, endokrinologie, rehabilitaci..... V poslední době při pohybu krkem mi v něm křupe a dokonce v celé hlavě až v lícních kostech, není to nic dramatického, nemohou ale uvedené bolesti pocházet třeba od páteře (zad), přestože nemám žádné potíže. Občas nějaká malé bolest,určitě běžná v dnešním životě. Když se bolesti zmírní, tak mám denně točení hlavy, malátnosti, někdy až nevolnosti. Myslíte, že by stálo za to objednat se na ortopedii nevím totiž co dělat? Bolesti tlumím léky a na všech odděleních, která jsem dosud navštívila mám všechny výsledky v pořádku. Děkuji! B. Gavalová
MUDr. Marta Václavíková  |  Basic member  |  Otorinolaryngologie  |  Praha
  • 32 odpovědí
  • 11 Likes
Dobrý den, jak píšete máte všechna vyšetření v pořádku, určitě by stálo za to udělat RTG C pateřr, případně CT pateře, protože všechny obtíže mohou pramenit od výrůstků po snížení meziobratlových destiček, může se i jednat o preklimakterické obtíže, at už unava, bolest hlavy a pod.