Bolesti hlavy a zvracení

Bolesti hlavy a zvracení

králíček4  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den,mám syna 6,5 roku,který je atypický autista a ADHD,má kombinaci neurovývojových poruch,v chování prvky poruchy aktivity a pozornosti,nerovnoměrný mentální vývoj.Chodíme i na neurologii na kontrolní EEG,zatím bez nálezu na mozku,naposledy v únoru 2012.Má medikaci Rorendo 0,5 mg z psychiatrie,dávkování 1-0-1.Ale nyní máme problém,že asi od letošního jara si stěžuje na bolesti hlavy s kombinaci se zvracení,ale protože se to vyskytovalo pouze za jízdy autem,autobusem po hodině jízdy a byli horka,přikládala jsem to nevolnosti z přehřátí.Ale nyní včera si na bolest hlavy stěžoval také a byli jsme doma a odpoledne i zvracel,dostal půl paralenu a asi na 2 h usnul.Po probuzení byl úplně v pořádku.Taky si mi při chuzi na delší výlety i v MŠ s tím je problém stěžuje na bolesti nohou a odmítá chodit,chce se nosit,je viditelně unaven.Mám strach zda to nemůže být příznak epilepsie.Děkuji za odpověď.
MUDr. Marta Václavíková  |  Basic member  |  Otorinolaryngologie  |  Praha
  • 32 odpovědí
  • 11 Likes
Dobrý den, určitě by byla vhodná kontro,a na neurologii, aby se vysvětlila bolest hlavy a celková slabost, také by bylo vhodné celkové vyšetření pediatrem , aby se vyloučily zánětlivé stavy nebo třeba anemie, proto ta únava