Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Baronova metoda - Hemoroidy (řitní městky) - Diskuze

Baronova metoda

Baronova metoda

Ema  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, mám dotaz. Všude čtu, že Baronova metoda je nebolestivá, ale to nemohu potvrdit. Jsem 14 dní po zákroku, hemoroid vnitřní a trhlinka. Po odchodu z ordinace mně nastala neskutečná bolest, abych dojela domů, musela jsem si v lékárně koupit Nalgesin S. Po 8 dnech už snesitelných bolestí, následoval den docela dobrý, ale 10tý den večer začala pulzující bolest na levé straně břicha. 11tý den se přidala stálá bolest (zřejmě) příčného tračníku a potom i v celé oblasti břicha. Po ledování to ustane, ale za chvíli zase začne. Nejsou to bolesti, které by se nedaly vydržet. Mám ale obavy, zda tam nedošlo k nějaké infekci. Beru si nyní čípky preparation H, tak uvidím. Nemohu to tím zhoršit?

Děkuji.
MUDr. Zbyněk Dvořák  |  Basic member  |  Chirurgie  |  Praha
  • 7 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den,
z Vašeho popisu není jasné co jste čekal,že se samovolně uvolní, měl jste na mysli Barronovu ligaturu?Doporučuji jednoznačně obrátít se na lékaře, který Vás ošetřoval s žádostí o anoskopické kontrolní vyšetření a pokračování v léčbě.
MUDr.Zbyněk Dvořák

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí