MUDr. Štěpán Veselý Ph.D.

MUDr. Štěpán Veselý Ph.D.

Urologie

   Praha

UroKlinikum - urologická klinika Praha  Adresy
Adresa
Sokolská 35
u nám. I.P.Pavlova, 3. patro polikliniky
Praha
Praha 2
120 00
Česká republika


Doporučení kolegů

 
01 Urologie
 
 

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Štěpán Veselý Ph.D. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.ProfilVíce o lékaři

MUDr. Štěpán Veselý, Ph.D.

  • Narozen v Praze 12. září 1973. Po absolvování gymnázia studoval 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor všeobecné lékařství. Po promoci v roce 2000 získal pozici sekundárního lékaře na urologické klinice univerzitní nemocnice Sahlgrenska v Göteborgu (Švédsko). V následujícím roce byl také zapsán do doktorandského studia univerzity v Göteborgu.
  • V roce 2006 obhájil disertační práci s titulem „On the natural history, diagnosis and treatment of benign prostatic hyperplasia" a byl mu udělen titul Ph.D.
  • Po návratu do České republiky začal pracovat na urologické klinice FN Motol, kde působí dodnes.
  • V roce 2009 získal plnou specializaci v oboru urologie. Od roku 2010 působí také jako odborný asistent 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.
  • Publikuje v renomovaných českých i zahraničních odborných časopisech. Přednáší na významných světových fórech především o onemocněních prostaty a onkologické problematice.
  • Mluví plynule anglicky a švédsky, domluví se i německy a rusky.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Štěpán Veselý Ph.D. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.

Doporučit lékaře MUDr. Štěpán Veselý Ph.D.