Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Operace čéšky - Koleno - operace čéšky - Diskuze

Operace čéšky

Operace čéšky

admin  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, ve 14-cti jsem byla na operaci čéšky. Podle doktora jsme ji mela větší a nezapadala mi do kloubu a kvůli tomu jsem mela takové bolesti hlavně když jsem mela ohnutou nohu a pak jsem ji mela natáhnout, to pro mě byl velký a bolestivý problém. Teď je mi 17-náct a za pár měsíců mě čeká další, uplne stejna operce protoze bolest po operaci neustoupila, ani po rehabilitacich i po vitaminech v injekcich. Bolest je teď mnohem větší, a hlavně je i při chůzi, hlavně do schodu, a ze schodu což jsem nikdy neměla, strasně se te druhé operace bojím, bojím se toho ze to znovu nepomůže a ze mě koleno potom bude uplne k ničemu.
Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M.  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 170 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den,
prodělala jste nějaká zobrazovací vyšetření RTG, MRI atd.? Problém dle vašeho popisu nemusí přímo souviset jen s oblastí kolenního kloubu a češky. V některých případech jde pouze o patologické odvalování v kolenním kloubu. Při našich terapiích oslovujeme kvalitnější pohybové vzory, než které tělo v současné době využívá.
S pozdravem Frána Praha
XXXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí