Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Operace cysty vaječníku - Nádory vaječníku - Diskuze

Operace cysty vaječníku

Operace cysty vaječníku

Lulu  |  návštěvník
Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat na Váš názor a radu, jak postupovat.

Je mi 24 let a zhruba před rokem jsem byla na operaci cyst na obou vaječnících. Operace dopadla úspěšně, ale hned měsíc po operaci mi ošetřující lékař sdělil další nález. Následně jsem docházela na kontroly, ale žádnou léčbu mi nedoporučil. Lékař mi sdělil, že to vypadá jako cysta (cca 3,8mm). V současné době mě opět posílá na další operaci. Popravdě řečeno, se mi na tu operaci opravdu nechce.

Chtěla jsem se zeptat na Váš názor jak postupovat a zda neexistuje jiný šetrnější způsob léčby? Přijde mi, že operací se to řeší až v krajním případě když už není na výběr. Jenom okrajově jsem se dozvěděla, že existuje hormonální léčba, ale prý nebývá moc úspěšná.

Předem Vám moc děkuji za odpověď.
klarka  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
operace cysty -jak dlouho trva?kdy me pusti z nemocnice?jak dlouho budu na neschopence?dekuji
Anetka
Anetka  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

jsme potencionální dárkyně vajíček a abych mohla darovat, čeká mě punkce cysty vaginální cestou a bez umrtvení. V den operace mám mít menstruaci, je to možné dělat i přes menstruaci, nejedná se o pochybení?
Doktor ve Vašem okolí