Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Screeningové vyšetření v 1. trimestru a Utrogestan - Vyšetření NT + biochemický screening v 1.trimestru - Diskuze

Screeningové vyšetření v 1. trimestru a Utrogestan

Screeningové vyšetření v 1. trimestru a Utrogestan

Koralka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobry den, rada bych se zeptala zda uzivani utrogestanu muze ovlinit vysledky krevnich testu - screening v 1. trimetu. Uz vysetreni mi vyslo vyborne, ale krevni hodnoty ne. PAP je 0.18MoM a volny beta HCG 3.84MoM.CRL 62mm 12+6 Linea nucheae 1,2mm 0,75 MoM, Morfologicke anomalie nenalezeny a nosni kustka pritomna. Riziko M.Down odpodajici veku matky 1/210 ( je mi 34). Muzete mi rici jak moc sptane ty hodnoty jsou? Vubec tomu nerozumim. Dekuji za odpoved.
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Utrogestan tbl. je indikován u nedostatečnosti žlutého těhotenského tělíska a tyto hodnoty ovlivnit nemůže.Další vyš ev UZ kontroly jsou v plné kompetenci genetika.

Související recenze a zkušenosti

mammisek 11.10.2018
Nevím

Dobrý den včera jsem byla na 1.sreeningu.Ultrazvuk dopadl na výbornou vše v pořádku,ale krevní testy pozitivní Papp 2.31-0,56Mom,FBHCG 57,17-1,82 Mom.Mam z toho strach

Vyšetření NT + biochemický screening v 1.trimestru - Související videa

Doktor ve Vašem okolí