Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Špatné výsledky krve v prvním trimestru - Vyšetření NT + biochemický screening v 1.trimestru - Diskuze

Špatné výsledky krve v prvním trimestru

Špatné výsledky krve v prvním trimestru

aannaaa  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
Dobrý den,
vím, že podobných dotazů je tu více, ale nikde jsem nenašla podobné hodnoty. A ten, kdo v mé situaci byl, ví, co ted prožívám. Ve středu jsem byla na prvotrimest. screeningu (upřesněno na 13+3). UTZ v pořádku, jen malé nebylo možné zobrazit nosní kost (měla před obličejem ruce). Odcházeli jsme spokojení a šťastní.
Předevčírem ale volali výsledky z krve:
CRL 76 mm
NT 2,17 mm
beta hCG 0,320 mom
papp-a 0,294 mom (=to je ta první špatná hodnota)
T21 1:10802
T18 1:308 (= druhá špatná hodnota)
T13 1:704

Na 11.5. jsem pozvaná na genetickou konzultaci, ev. odběr AMC. Myslíte, že by na utz byly T18 a 13 vidět už ted v tu středu? Popř. na tom utz 11.5.? Nevíte, jestli má na papp-a vliv i to, že jsem byla minulý ten nachlazená a byla doma na neschopence? Rozjel se mi i ekzém (praskají mi ruce do krve), tak jsem si to 2× namazala kortikoidy - tak že by to? popř. nadváha? Snažím se myslet pozitivně, ale občas mě to přepadne.. Je mi 27, v rodině žádnou VVV nemáme. Případné AMC se neuvěřitelně bojím…
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Nebylo by vhodné komentovat výsledky testů genetické poradny ,která Vám tento screening provedla.Existují neinvazivní prenatální testy s vysokou sensitivitou/99%/ např.prenascan.

Související recenze a zkušenosti

mammisek 11.10.2018
Nevím

Dobrý den včera jsem byla na 1.sreeningu.Ultrazvuk dopadl na výbornou vše v pořádku,ale krevní testy pozitivní Papp 2.31-0,56Mom,FBHCG 57,17-1,82 Mom.Mam z toho strach

Vyšetření NT + biochemický screening v 1.trimestru - Související videa

Doktor ve Vašem okolí