Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Dárcovství vajíček bez maturity - Dárcovství vajíček - Diskuze

Dárcovství vajíček bez maturity

Dárcovství vajíček bez maturity

alena  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,chtěla bych darovat vajíčka.Je to možné pokud nemám maturitu?Mám jen střední odborné učiliště.Je mi 33let a mám tři děti.Darováním bych ráda pomohla jiné ženě,která na vajíčka čeká.Děkuji za odpověd
petra  |  návštěvník  |  Praha
  • 6 odpovědí
dobrý den,muzete mi napsat jake instituty v praze poskytuji darcostvi vajicek a za kolik kc
Prague Fertility Centre  |  Basic member  |  Praha
  • 22 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den,
Finanční kompenzace dárkyni vajíček za provedený IVF cyklus se pohybuje okolo 20 000 Kč. V jednotlivých centrech se může daná částka lišit. Bohužel nemám informace o konkrétních částkách v jednotlivých centrech k dispozici, dotážete-li se osobně, jistě se je dozvíte. Pokud byste měla zájem darovat vajíčka u nás, objednejte se na tel. č. XXXXXXXXX v recepci Prague fertility Centre. Finanční kompenzace dárkyni za dárcovský cyklus je 20000 Kč.

S pozdravem Alena Košťáková

Reakce na Prague Fertility Centre

ÁJINA  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den ráda bych darovala vajíčko.mám základní vzdělání,jsem svobodná a mám 4 zdravé děti.co mám proto udělat děkuji vávrová alena tel.605980403
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Na našm pracovišti přijímáme i dárkyně bez SŠ vzdělání. Máte-li zájem o podrobnější informace, napište na XXXXXXXXXXXX.
MUDr. Jan Šulc
Prague Fertility Centre  |  Basic member  |  Praha
  • 22 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den, darovat vajíčka můžete v Prague fertility center, maturitu nepožadujeme. Pokud byste měla zájem, objednejte se na telefonním čísle XXXXXXXXX.

S pozdravem MUDr Košťáková
Veronika  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den, maturuju až v květnu můžu darovat vajíčka i tak?

Reakce na Veronika

Dr Samer Asad  |  Basic member  |  Praha
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den
Můžete , ale já dop po 1x porodu .
s Pozdravem
DR Samer Assad.

Kateřina jindrová  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych darovat vajíčka, mám pouze výuční list je možné vajíčka darovat někde v Karlových Varech? Vím jen o centru v Praze. Je mi 23 let a mám už jednu zdravou holčičku.
Prague Fertility Centre  |  Basic member  |  Praha
  • 22 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den,
v Karlových Varech má další pracoviště Pronatal Spa a IVF Zentren Prof. Zech, obraťe se prosím na ně.

S pozdravem
Alena Košťáková
pipca18  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
chtela jsem se zeptat jestly muzu darovat vajicka kdyz mam jem zakladni skolu stredni jsem nestacila protoze jsem otehotnila
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Na našm pracovišti přijímáme i dárkyně bez SŠ vzdělání. Máte-li zájem o podrobnější informace, napište na XXXXXXXXXXXX.
MUDr. Jan Šulc

misel84  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,je mi skoro 27 a mám skoro 2letého syna.Nemám maturitu,jsem obézní a trpím lupénkou,je to problém?Vím,že je to asi brzy,ale malý zatím žádné příznaky.Děkuji za odpověď.M.Nová
Simona  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Ráda bych darovala vajíčka,ale všude se dočítám,že pokud nemám maturitu,tak nemohu.
Simona 25 let
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Na našem pracovišti maturitu nevyžadujeme. Pokud máte zájem o přesnější informace, napište na XXXXXXXXXXXX
MUDr. Jan Šulc
Veronika  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli můžu darovat vajíčka ikdyž maturuju až v květnu? A jestli je někde pobočka blíž Olomouci. Děkuji Veronika
miminko  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobry den chtela bych darovat vajčka jsem zdrava mam tři kluky nejmadši ma 3 mesice mam ale jen zakladni vzdelan jelikož jsem brzo othotnela tak sem se chtela zeptat jestli mam šanci take darovat vajčka
Doc. MUDr. Aleš Sobek, CSc.  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Olomouc
  • 88 odpovědí
  • 11 Likes
Vážená paní, pokud máte zájem darovat v centru Fertimed, můžete se přijít domluvit. Vhodnost darování je závislá i na dalších ukazatelích. Přeji pěkný den.



Doc. MUDr. Aleš Sobek CSc.

XXXXXXXXXXXXXXX
Jaris  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Mám zájem o dárcovtví vajíček, je mi 27 let mam 1 dítě (5 let) jsem zdrava nekuracka,nemám maturitu. můžu Vás požádat o bližší inf. a tel. kontakt kde se mohu dozvědět více ,popřípadě domluvit sikonzultaci? děkuji S pozdravem Juricová
petruse80  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 4 odpovědí
dobry den je mi 31 a mam pet deti (jednou dvojcata).Chtěla bych darovat vajicka a pomoc nekomu,komu to nejde.Nemam ale maturitu jen vyučena jsem.Je to mozne?A kde? dekuji moc za odpoved
ReproGenesis a.s.  |  Basic member  |  Brno
  • 7 odpovědí
Dobrý den, bohužel že jednou z podmínek pro darování vajíček je ukončené minimálně středoškolské vzdělání a věk maximálně do 32 let.
mafta  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den,rada bych darovala vajicka,mam po 1 diteti,je mi 34 let...jake jsou podminky pro darcovstvi,prosim???Děkuji
Pavla  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den je mi 19 let a chtěla jsem se optat jestli je k darování vajíček podmínkou mít děti. Bohužel nejsem mateřský typ, ale moc ráda bych pomohla jiné ženě, která nemůže otěhotnět. Děkuji za odpověď
lindsy  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den jsem kousek od Ostravy,mám 22let a 3-letou dceru,nejsem vyučená,chtěla bych darovat vajíčka,daruji i plazmu.Musím prvni navštívit svého gynekologa nebo mohu hned jít do vašeho centra.děkuji za kontakt nebo další info
lindsy  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 3 odpovědí
Jak často může žena darovat vajíčka
lindsy  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 3 odpovědí
Daruje se i u vás v Ostravě sperma ?musí mít muž maturitu ?kolikrát může darovat,jak často? cenově se to pohybuje?

Související recenze a zkušenosti

Dárcovství vajíček - Související videa

Doktor ve Vašem okolí