Častá menstruace

Častá menstruace

pavla  |  návštěvník
Hezky den, jsem objednana na hormonalni profil kvuli caste menstruaci. Menzes mam kazde dva tydny, jednou normalni, druhykrat velmi silne krvaceni. Trva to jiz pul roku, predtim jsem byla hospitalizovana s encefalitidou.
Jake jsou mozne scenare v tomhle pripade - muze se jednat i o vaznou nemoc?
Dekuji
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
jistotu přinesou až výsledky horm vyš, ale pravděpodobně bude stačit úpravacyklu (např. antikoncepcí).
prim MUDr Pavel Texl
Kristýna  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den! Já mám přesně totožný problém, lékař mi tu variantu s HA také doporučil, nejprve jsem nechtěla, ale nyní, po už několika měsčním trápení, jsem ji začala užívat a ani ne po týdnu je ze mě úplně jiný člověk. v tom zlém slova smyslu. sice nekrvácím, tedy prozatím, ale jsem nesnesitelně citlivá, plačtivá, neschopná pořádné práce, nesoustředěná, atd. , ani se mi o tom všem nechce psát.. Mohu si ten hormonální test zaplatit sama, pakliže mě na něj doktor nepošle? Už jsem z toho vskutku nešťastná, proím moc o radu.. předem děkuji..
iveta1987  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
dobry den mam problem casto spinim i 3krat do mesice a kdyz mam menstruaci tak ji mam silnou dekuju za odpoved
MKp  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 41 odpovědí
Dobrý den, nespíše se jedná o tzv. zkrácený menstruační cyklus, který lze během tří cyklů přesně řízenou (v přesně určený čas) aplikací gestagenů navrátit do normálního stavu. Antikoncepce není nutná. Kdo to v Česku umí tak jsou paní doktorka Ludmila Lázničková, paní doktorka Xenie Preiningerová. Na Slovensku to umí např. pand doktor Ivan Wallenfels.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí