Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Nízké endometrium a možnost otěhotnět - Hormonální vyšetření - Diskuze

Nízké endometrium a možnost otěhotnět

Nízké endometrium a možnost otěhotnět

pacient  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, prosím poraďte. Chtěla bych otěhotnět, bohužel mám nízké endometrium (jen 5mm). Existuje něco na jeho zvýšení? Moc děkuji za odpověď.
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Zvýšit endometrium může hormonální léčba - například několikaměsíční podávání hormonální antikoncepce s vyšší dávkou estrogenů.
Význam výšky děložní sliznice se ale do jisté míry přeceňuje. Znám ženy, které otěhotněly při výšce 5 mm i méně. A také existuje mimoděložní těhotenství, tedy těhotenství v místě, kde není vůbec žádná děložní sliznice.
MUDr. Jan Šulc
pacient  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Moc děkuji za odpověď. No to máte naprostou pravdu...Docela jste mě potěšil a zároveň povzbudil, díky. Ještě bych se chtěla zeptat, z čeho vzniká zánět dělohy (se kterým se teď zrovna potýkám:-( A zda je možné, že endometrium by mohlo být nízké z tohoto důvodu? Jinak už to mám od prosince a pořád se toho nemůžu zbavit:-( Teď mám za sebou druhý druh antibiotik a bohužel pořád břicho pobolívá. Nevím co mám dělat, poraďte prosím. Děkuji.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí