Špatný poměr FSH a LH

Špatný poměr FSH a LH

Lucie1987  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, byla jsem odeslána mojí gynekoložkou do CAR. Na doporučence mám tyto údaje FSH 8.2 , LH 4.99 a PRL 212 miu/1 - odběr 3. den cyklu. Dle folikulometrie zjištěn anovulační cyklus. Je mi 25 let a nedaří se mi otěhotnět skoro rok. Moje doktorka mi k tomu řekla pouze to, že poměr FSH a LH je špatný a že s těmito výsledky mě nemůže léčit a musí mě odeslat do CAR. Chci se zeptat jaký bude podle Vás postup léčby? Děkuji za odpověď.
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
dobrý den,
poměr FSH : LH má být 2:1. Proto si myslím, že zde problém není. Ale pokud se vám nedaří otěhotnět již jeden rok, je dobré navštívit centrum pro léčbu neplodnosti a pátrat po příčině neúspěšné koncepce.
prim MUDr Pavel Texl
  • 205 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den,
doporučuji Vám skutečně navštívit centrum asistované reprodukce hlavně pro provedení dalších vyšetření, na základě kterých Vám bude doporučen správný postup pro dosažení těhotenství.
S pozdravem MUDr. Lenka Hromadová
Lucie1987  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, děkuji za odpovědi. Můžete mi prosím napsat, které vyšetření mě pravděpodobně čekají?

Reakce na Lucie1987

Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den, jako základní vyšetření bude proveden odběr krve na stanovení hormonálních hladin, f-ce štítnice, imunologie, .....
a u manžela spermiogram.
prim MUDr Pavel Texl

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí