Úspěch napotřetí?

Úspěch napotřetí?

Karrin  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 2 odpovědí
Mám dotaz jestli opravdu to někomu vyšlo na třetí pokus.Přijde mi to už zcela zbytečné.1 pokus jsem byla mimděložně ale plod se vyvíjel v pořádku.2 pokus v 6týdnu se přestalo vyvíjet.krev mám 0 negativní,to už mi hrozí opět jen zas potrat,že ?? děkuji
wensdy  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 5 odpovědí
  • 1 Like
Nezoufejte, nám to vyšlo napotřetí a máme zdravého chlapečka. Další děťátko se nám nedaří, a to jsme to zkoušeli už šestkrát (včetně KETů). Takže vydržte, i Vám to jednou výjde a opravdu to stojí za to.
januli3
januli3  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 15 odpovědí
  • 1 Like
Musíte věřit,že to vyjde do třetice,já ted rozjela také třetí pokus a také věřím,že to vyjde.Myslím,že už máte smůlu vybranou a teď už se na Vás usměje štěstí.Ale na 100% vám přesně nikdo nedokáže odpověďět,někdo má větší štěstí a vyjde to hned na poprvé,někdo na to štěstí musí chvíli čekat,ale věřím,že se každý dočká.....

Karrin  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 2 odpovědí
Děkuji,za podporu.Mám za sebou 2 pokusy ET a 2 pokusy Ket.tak mám pocit,že se mi zhroutil svět.Tak Vám držím palečky at to vyjde.Já ted musím najít sílu na ten poslední pokus a ještě jednou děkuju za podporu i to málo potěší.

Reakce na Karrin

januli3
januli3  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 15 odpovědí
  • 1 Like
Vím moc dobře jak se cítíte,i když to zklamání jsem zažila "jen" dvakrát,protože mě nikdy nic nezbylo na zamražení.Chtěla jsem se ale zeptat,jestli náhodou taky nechodíte do centra ve Varech,když jste z Karlovarskýho kraje?Jinak také děkuju za držení palečků.

Reakce na januli3

Pavla  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 3 odpovědí
ahoj, já chodím do centra do Varů, a taky mám teď 3 pokus, tak uvidíme

Reakce na Pavla

januli3
januli3  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 15 odpovědí
  • 1 Like
Držím palečky Pavlo,já jsem momentálně po 3 neúspěšném pokusu ve Varech v Bělehradské ulici,ale budeme to zkoušet dál,ale tentokrát zkusíme štěstí v Pronatalu.

Reakce na januli3

Pavla  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 3 odpovědí
Tak tam chodím taky, 25.8. si mám udělat test, tak jsem zvědavá, ale taky to nevzdaváme ...

Reakce na Pavla

januli3
januli3  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 15 odpovědí
  • 1 Like
Tak musíš věřit,že to do třetice vyjde,já taky věřila i když jsme štěstí neměli.Mě už je 39let,takže ten neúspěch je i bohužel věkem.Škoda,že v Bělehradské nedělají minimální stimulace,které vyjdou na míň peněz,než klasické IVF,Mudr.Malimánek říkal,že by nás to vyšlo na 80.000 a to už si bohužel němůžeme dovolit :-( Proto to zkusíme v tom Pronatalu.
Tak hodně štěstí a ať toho 25.8.najdeš //.

Reakce na januli3

Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
nezlobte se, ale stálé zdůrazňování t.zv. minimální stimulace mě nedá napsat pár řádků na toto téma. Moje otázka na začátek: Co ovlivňuje výběr dozrávajících folikulů ? Je to kvalita vajíčka? Odpověď zní ne. O tom, který folikl a tím i vajíčko dozraje, rozhoduje výstelka folikulu - granulární bb. Vajíčko vzniklo před narozením ženy v době vývoje embrya a jeho zrání se zastavilo v určitém stupni zracího dělení. Teprve na konci vývoje dominatního folikulu dojde k "dozrání" vajíčka a ovulaci. (odpověď musí být rozdělena) dr texl

Reakce na januli3

Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
Stimulace ovulace dává pacientce šanci zisku většího počtu kvalitních vajíček a následný vznik kvalitních embryí. Co je však velmi důležité zdůraznit je způsob kontroly průběhu stimulace. Velmi často není stimulační cyklus dostatečně monitorován a dávky léků jsou určovány více méně paušálně nebo jen na základě UTZ vyšetření. V průběhu stimulace doporučujeme opakované stanovení hormonálních hladin, které ukazují zda léků je podáváno dostatečné množství a zda není nutné použití jiné kombinace hormonů.

Reakce na januli3

Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
Při poddávkování léků nebo předčasném poklesu hormonálních hladin, část folikulů zastavuje svůj vývoj a dochází k poruše dozrávání vajíček.
Vzhledem k tomu doporučujeme všem pacientkám provádět odběr vajíček ve stimulovaných cyklech, ale více se zajímat o to, jak je stimulace řízena a kontrolován její průběh. Ke stimulaci není třeba drahých léků. Kvalitní stimuzlace je proveditelná i s léky v hodnotě kolem 8000 Kč. A pokud sečtete cenu dvou nativních cyklů, bude jistě výrazně vyšší než cena jednoho cyklu se stimulací. Přitom počet oplozovaných vajíček a průměrný zisk embryí vhodných k transferu bude stejný nebo lepší ve prospěch stimulovaného cyklu.
Na závěr mi dovolte jednu větu. Mnohdy zdánlivě levné je drahé a neefektivní.
Bohužel, ale velmi často se rozhodujeme jen dle ceny a na kvalitu zboží se tolik nedíváme. V reklamách stále slyšíte nejnižší cena , nejlevnější ... ale co jíme co kupujeme?
Dr Pavel Texl

Reakce na Sanatorium Helios

Leonka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 11 odpovědí
Dobrý den,pane doktore,z vámi popsaného problému usuzuji,že když jsem byla dvakrát na stimulaci,kde mi po odběru dozrály z 9 pouze 3 folikuly,byl průběh stimulace asi špatně kontrolován,když mi nikdy kvůli hormonům nebrali krev. Byla jsem vždy pouze několikrát na ultrazvuku.Lékař podle velikosti usoudil,že můžou ven.
Nedivím se ženám,že chtějí minimální stimulaci z finančních důvodů i my obyčejné ženské chceme děti:-)a doplatky za nadstandartní úkony jsou také vysoké.
A Vy jste první od koho čtu,že je možné stimulovat levněji.
Mě tedy stimulaci za 8000 nikdo nenabídl a myslím si,že se prostě ta dražší stimulace lékařům více vyplatí.I když je mi jasné,že je to trochu individuální.
Já nyní čekám na výsledky druhé IVF a na případnou třetí chci změnit centrum,už jen proto,že bych ráda jiný přístup.
Za Vaše odpovědi,které jsem četla Vám za všechny moc děkuji,jsou srozumitelné a kvalitní.Pokud to jako laik mohu posoudit:-)

S pozdravem Leona
katka  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 2 odpovědí
dobrý den, my jsme ten případ, komu to vyšlo až na potřetí a to dokonce ještě ze zamražených. Narodil se nám chlapeček, kterému už budou 4 roky. A teď ze 4 pokusu máme šestitýdení dvojčátka chlapečka a holčičku. A jsou taky ze zamražených. Tak to nevzdávejte. Já jsem v prvním pokusu taky měla dvojčátka, která se v 7 týdnu přestala vyvíjet. 2krát jsme byli v budějovicích a teď 2krát v Plzni, kde se nám to povedlo. Přeji Vám hodně štěstí.
Karrin  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý večer,chtěla jsem se zeptat a které centrum v Plzni?jsou tam asi 3 centra.Právě se rozhoduju jestli Praha*Brno*Plzen?Slyšela jsem spousta známích,že byli jejich známí v Plzni a vyšlo to.Ten čtvrtý pokus jste si hradili v plné výši?
Lucinka88  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, my chodíme do Natalartu v Plzni, a vůbec si menůžeme stěžovat. Příjemný prosředí, milý doktoři i sestřičky. Byly jsme zatím na prvním pokusu IVF a teď čekáme na výsledek, takže uvidíme. Držím vám palečky.
katka  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 2 odpovědí
ivf institut, je to na náměstí. je tam skvělý přístup k pacientům. hodně ho navštěvují i cizinci. 4 pokus nás vyšel asi na 50000 kč. pojištovna hradila jen něco za léky.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí