Kryoembryotransfer a krvácení

Kryoembryotransfer a krvácení

SilviF  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den, 26. 5. jsem absolvovala kryoembryotransfer, zavedena mi byla tři embrya ve stádiu morulky. Již 4.den po transferu jsem začala slabě špinit a špiním stále a to vždy převážně dopoledne. Dnes jsem 9. den po KET a ráno se objevilo i slabé krvácení. Testovat mám až 12. 6.. Dnes TT samozřejmě negativní :) Mám už se vzdávat nadějí nebo je i přes tohle dlouhé špinění nějaká naděje??? Všude se názory různí, někdo tvrdí, že dokud se silně nekrvácí šance je, ale já jsem hrozně pesimistická :( Jaký je, prosím, Váš názor. mohu i přes krvácení být těhotná. Jsem po dvou gyn.operací bez vejcovodu a jednoho vaječníku, mám endometriozu a nějaké imunologické problémy, které jsme s dr. utlumili MEDROLem-ten beru stále, k tomu píchám fraxiparin a beru utrogestan.
Pucinda  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den! prosím o radu.Byla jsem 12.5. na kryoembryotransferu,ale ten byl neuspěšný,30.5. se dostavila menstruace a i krevni testy jsou negativní.Chtěla bych se zeptat,kdy můžu podstoupit dalši transfer embryí.
Předem děkuji za odpověď.
Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,
kryoembryotransfer můžete podstoupit kdykoliv, neboť zde se nejedná o stimulovaný cyklus.

MUDr.Pavel Čermák, Ph.D..
Gyncentrum Ostrava
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
vážená poní, v tomto případě je možné opakovat KET ihned v následujícím cyklu. doporučujeme jen UTZ kontrolu. ale nejlépe uděláte, pokud budete přímo kontaktovat svého lékaře v IVF centru a ten vám poradí nejlépe dr texl sanatorium helios
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
vážená paní. Mám zásadní připomínku k počtu transferovaných embryí. V dnešní době je preferováno snížit počet transferovaných emryí nejlépe na jedno. I statistické údaje nám potvrzují , že opakovaný transfer jednoho embrya má nejlepší šanci na úspěch. Nevím který den byla embrya zamražena a jakou technikou. rozdíl v úspěšnosti KETů se pohybuje až kolem 20%.
starší techniky mají úspěšnost kolem 30% , současné výsledky při užití vitrifikace jsou až nad 50% grav. na transfer. pokud máte zájem o konzultaci můžete seobjednat na tel.: XXXXXXXXX nebo 11
Dr texl sanatorium helios
PS: krvácení není jednoznačný příznak neúspěchu. vždy pokračujte v léčbě a teprve odběr krve na hCG 12 dní po ET ev KETu je jednoznačným výsledkem ET.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí