Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Menstruace po odběru vajíček - Mimotělní oplodnění - IVF - Diskuze

Menstruace po odběru vajíček

Menstruace po odběru vajíček

Luci  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, více něž před měsícem jsem byla na odběru vajíček po protokolu s Gonalem. Odebrali mi 22 folikulů, z toho bylo 14 vajíček, ale jen 6 zralých. Bohužel žádné embryo nebo geneticky zdravé, takže transfer neproběhl. Menstruaci jsem dostala po 10 dnech od odběru. Před odběrem jsem měla menstruaci po 25 dnech. Zhruba 23.den po první menstruaci po odběru jsem měla menstruační bolesti, ale bez krvácení. Nyní je to 35.den a další menstruace se opět nedostavila, naopak mám bolesti v podbříšku jako na ovulace. Což by časově odpovídalo, kdyby se menstruační bolesti počítali jako menstruace i když jsem nekrvácela. Je to vůbec možné? Děkuji
Prague Fertility Centre  |  Basic member  |  Praha
  • 22 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den,
doporučuji Vám nechat se vyšetřit u Vašeho gynekologa ultrazvukem, abyste zjistila příčinu nepravidelnosti menstruačního cyklu.
S pozdravem
Dr. Alena Košťáková
lenka.M  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Luci mohu se zeptat jak to u vás nakonec dopadlo? Mám to dost podobně. Po odběru menstruace byla, ale už je to několik těž přes 30 dní a pořád nic jen ty křeče občas. Měla jsem strach, že bych mohla být těhotná ovšem těhotenský test mi vyšel negativně. Tak mě zajímá jak to u Vás lékařka řešila a jaká byla příčina? Nebo se menses dostavil sám?
TNTPETRA  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý večer,6.2 jsem byla na darováni oocytů následně 3 den jsem dostala menstruaci a už je to 6 den a furt krvácím a bolí mě podbříšku jak dlouho to bude ještě trvat??
Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
dobrý den,

první menses mohou být delší nebo protrahované, ale vše by se mělo upravit samo.

MUDr.Pavel Čermák,Ph.D.
XXXXXXXXXXXXXXXXXX
TNTPETRA  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý večer chtěla jsem se zeptat od 6.2 kdy jsem byla darovat vajička mám každý měsíc problém s menstruaci a při souloži.Po každé menstruaci mě po 14 dnech bolí strašně břicho jak kdybych to měla dostat znovu a začnu špinit.Je možné že to bylo způsobeno tím odběrem?Na prohlidce u gynekologa jsem nebyla myslela jsem že to přejde a že to nic není.
Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,
měla by jste navštívit odborného lékaře.Příčin může být více, ale odběr vajíček jako takový by mezi ně patřit neměl.

MUDr.Pavel Čermák, Ph.D.
XXXXXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí