Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Nízká hodnota HCG po ET - Mimotělní oplodnění - IVF - Diskuze

Nízká hodnota HCG po ET

Nízká hodnota HCG po ET

Pihulka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, prosím o Váš názor. Byla mi transferována 2 embrya, 5-buněčné kvality 2 a 7 buněčné kvality 3+, 3 den od OPU, nevěřila jsem s touto kvalitou že by mohlo těhotenství vyjít, ale od 9 dne od et mám pozitivní testy, které sílý, jen 14 den(počítám i den transferu) od et(nebyla to ranní moč, ale až v 11h dopoledne) byl test slabší než předchozí den. Jela jsem ten den na odběr krve a hcg bylo 170j. Sestřička mi do telefonu řekla, že ta hodnota není ideální a měla by být více jak 250j. Celý den jsem probrečela. Prosím je to opravdu tak nízká hodnota, když embrya byla pomalá, může se stát, že to má vliv i na hcg a vše bude v pořádku? Děkuji mnohokrát
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
doporučuji vám zopakovat hCG za dva dny. Hodnota by se měla přibližně zdvojnásobit. To ukazuje na dobrou funkci placenty. O vývoji plodu řekne více až UTZ vyšetření přibližně za 10 dní. Vše může dobře dopadnout, ale víc jistoty budete mít až po UTZ.
prim MUDr Pavel Texl
Pihulka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Děkuji pane doktore, hcg opakovat budeme uz taky, jen se chci zeptat, jestli ta hodnota je opravdu nízká, i zde jsem četla někde v diskuzi že je to v normě, je nějaký rozptyl. děkuji a krásný den

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí