Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Transplantace oční čočky - informace - Korekce očních vad nitroočními zákroky - Diskuze

Transplantace oční čočky - informace

Transplantace oční čočky - informace

Hana  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
Dobrý den .Chci se zeptat.Trpim tupozrakostí s tím že levé oko je horší.Kdyz si sundám brýle tak skoro nic nevidím a mám pocit že se stav horší.Lekar mluvil i transplantaci oční čočky.Kdyz mě vada omezuje budu zákrok hradit a v jaké výši? Hrozí bez zákroku slepota?Dekuji
prof. MUDr. Pavel Rozsíval CSc., FEBO  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Hradec Králové
  • 133 odpovědí
  • 6 Likes
Vážená paní,
asi jste neúplně rozuměla, je možné udělat operaci oční čočky, aby se snížila či odstranila korekce, transplantovat čočku jako takovou nelze. Operace čočky je hrazena zdravotními pojišťovnami podle indikace lékaře. Slepota Vám nehrozí.
S pozdravem
P. Rozsíval

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Velice musím pochválit individuální, vstřícný a milý přístup jak paní doktorce Zdeňce Maškové, tak celému kolektivu Neo Vize. Po 50 letech vidím, to co jsem před tím bez brýlí viděla velmi špatně. Na dálku brýle nepotřeb... Více 

1 Like  

Korekce očních vad nitroočními zákroky - Související videa

Doktor ve Vašem okolí