Léčba přístrojem MBST

Léčba přístrojem MBST

Irena  |  návštěvník  |  Praha
  • 5 odpovědí
Za jak dlouho se léčba na přístroji MBST projeví ? I.Kvitová
Evča  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 33 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
tato otázka mě také velice zajímá, četla jsem pouze, kde a kdo se touto metodou k odstranění bolesti zabývá, ale moc o tom nevím.
Ozvěte se, prosím, kdo s tím má zkušenosti a může k tomu něco říct.
Mám bolavé klouby.
Děkuji Eva.
Irena  |  návštěvník  |  Praha
  • 5 odpovědí
Zatím se tady nikdo nevyjadřuje. Já jsem to absolvovala a je to týden po ukončení léčby a prozatím se nic nezlepšilo. Koleno mě bolí stejně jako na začátku - možná i víc.Ortoped u kterého jsem dnes byla se k tomu vyjádřil dost skepticky.

Reakce na Irena

Evča  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 33 odpovědí
  • 1 Like
Děkuji za reakci.
Mám artrózu kyčle III st. a tato metoda na údajnou léčbu a odstranění bolesti mi byla také doporučená jednou známou, ale jinak nic moc o ní nevím, jen co jsem si přečetla na internetu.
Byla tam pouze chvála provozovatelů oné metody MBST, takže jak jinak, že?
Nevěřím, že je to léčba, to by VZP určitě hradila. Jenem si zase někdo chce našpekovat kapsu. Jako je to se vším v této zemi.
Zdravím Vás. Eva.

Reakce na Evča

Irena  |  návštěvník  |  Praha
  • 5 odpovědí
Přidám se k diskuzi za několik týdnů a uvidíme jestli se něco změní. Mám k tomu údajně vypít min.2,5 litru vody za den a výsledek se má dostavit. Zdravím Vás Irena

Reakce na Irena

Evča  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 33 odpovědí
  • 1 Like
Paní Irenko, určitě se ozvěte, budu se těšit na jakoukoliv informaci o výsledku této metody.
Přeji hezký večer. Eva.

Reakce na Evča

Irena  |  návštěvník  |  Praha
  • 5 odpovědí
Tak uplynuly již tři týdny od ukončení terapie. Výsledek je zcela nulový.Kolena mě bolí čím dál víc. Zatím tedy z mého pohledu to byly vyhozené peníze zbytečně a nevypadá to,že by to časem bylo bez dalšího lékařského zásahu lepší. S pozdravem Irena

Reakce na Irena

Evča  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 33 odpovědí
  • 1 Like
Také jsem se o tuto "léčebnou" metodu zajímala a bylo mi řečeno, že je to podvod, něco na způsob "víra tvá tě uzdravila" jenom trochu drahý.

Reakce na Evča

Irena  |  návštěvník  |  Praha
  • 5 odpovědí
Dnes jsem byla na vyšetření na ortopedické klinice a bylo mi přímo přednostou této kliniky / m.j. kapacitou v oboru/ že něco podobného je naprostý podvod a nemůže to v žádném případě dle jejich inzerce fungovat. Byla jsem na rentgenu a také magnetické rezonanci a bylo mi sděleno,že operace kloubu je nezbytná. Tedy za 15000 Kč naprosto žádný výsledek ku prospěchu věci. Zdravím vás všechny a sdělujte to pokud možno dál,ať nenaletí za spoustu peněz další. Irena

Reakce na Irena

Evča  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 33 odpovědí
  • 1 Like
Paní Ireno. To samé mi bylo sděleno vynikajícím odborníkem - ortopedem v Hradci Králové. Jak píšete. Je to údajně podvod, proto na to pojišťovna nic nepřispívá.
Jde o to, že lidi se operace - endoprotézy bojí, já též, proto hledáme různé alternativy, jak operaci oddálit a padáme dobrovolně do "péče" podvodníků.
Je to smutné, že někdo dokáže těžit z bolesti druhých k vlastnímu obohacení.

Reakce na Evča

Irena  |  návštěvník  |  Praha
  • 5 odpovědí
Tak se držte,mě to čeká už na podzim. Chce to optimismus a snad to dobře dopadne.Zdravím Irena

Reakce na Irena

Evča  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 33 odpovědí
  • 1 Like
Paní Irenko, mne zřejmě také. 28.jedu do Brna a myslím si, že už není co odkládat a že to bude chtít pan doktor Stryhal uspíšit. Artroza 3 st + osteofyty. Léčit už není co. Jenom polykám Ibalgín, nebo Tramal.
Mějte se hezky. Budeme si držet pěstičky vzájemně.
Zdraví Vás Eva.
senior  |  návštěvník  |  Bratislava
  • 1 odpovědí
MBST pristrojom liecia v Leviciach na Slovensku tel XXX (telefon byl smazán administrátorem - můžete si o něj říct prostřednictvím soukromé zprávy).
MUDr. Josef Otava  |  Basic member  |  Týniště nad Orlicí
  • 1 odpovědí
Dobrý den, četl jsem zde několik reakcí.
Argumentace, že nejde o léčbu, protože to VZP nehradí je pro lékaře spíše úsměvná.
Pojištovny nehradí řadu dalších zákroků, které zcela zjevně efektivní léčbou jsou, jako např. laserové operace očí, léčbu v protonovém centru, aplikaci kmenových buněk apod.
Pokud chcete najít informace, které metodu léčby popisují a jsou mnoho let prokázovány používáním léčby v SRN a Rakousku, můžete kontaktovat přímo firmu Medtec cz
Pokud by léčba nebyla efektivní, nebyla by v uvedených zemích západní Evropy tak dlouhou dobu provozována.
s pozdravem MUDr. J. Otava
Evča  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 33 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, pane doktore.
Jsem z Ústí nad Orlicí a konkrétně na Vaše pracoviště jsem dostala kontakt, kde údajně metoda, kterou se zabýváte, odstraňuje bolest. Po několika zkušenosti od klientů, kteří již tuto metodu podstoupili vcelku bez efektu jsem se rozhodla pro operaci. Mám artorzu kyčle III st. a nevím, zda by se mi Vaší metodou bolest alespoň zmírnila. Polykat analgetika už vzdávám.
Děkuji Vám za reakci a zdravím Vás.
Eva.

Reakce na Evča

horten
horten  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dík za informace, taky jsem se rozmýšlel jestli podstoupit tuto terapii.Já jsem nejdříve vyzkoušel injekce vlastní krevní plazmy přímo do kloubů. Do kolena art. I stupně možná trochu lepší , ale kýčel art. II stupeň naprosto bez účinku.A to si účtují za jednu injekci 750 Kč. Někde dokonce i 3500 !!! Takhle se vydělává. Další pochybná metoda , která je ještě dražší, je aplikace kmenových buněk společně splazmou přímo do kloubu. Pouhých nějakých 35000 !!! Jeden můj známý ji také podstoupil a z počátku říkal, že to je ještě horší, teď nevím , ale co vím je, že spousta lidí kteří to již podstoupili chce podat hromadnou žalobu.Bylo to dokonce ve zprávách.Jedinou účinnou metodu jsem viděl na německém dokumentu, kde pacientovi odebrali kousek chrupavky přímo z kloubu a pak je pomocí kmenových buněk rozmnožili a následně vpravili přímo do místa chybějící chrupavky. Asi po třech týdnech jim chrupavka dorostla.Dokument pojednával o třech pacientech, kteří si to sice také museli sami hradit, ale byli maximálně spokojeni. Vše podloženo se záznamem během operace.

Reakce na horten

jiraluk  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Já jsem zaplatila za 5 injekcí z krve14 000 a učinek žádný,dále se cpu Voltarénem 100 mg každý večer.Škoda peněz

Reakce na jiraluk

Evča  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 33 odpovědí
  • 1 Like
Též jsem tuto metodu zvažovala, ale byla mi rozmluvena mým ortopedem, který ji jednoznačně označil podvodné tahání peněz z kapes pacientů. Už jsem rozhodnuta, podstoupím TEP i když jsem strachy bez sebe, ale nebudu platit za něco, co nemá žádná účinek.
Většinou jsou tyto metody podvodné, proto na ně pojišťovny nic nepřispívají.
Zdraví Eva.

Reakce na horten

Evča  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 33 odpovědí
  • 1 Like
Děkuji za reakci.
Jenom je smutné, že někdo s ledovým klidem dokáže vydělávat na lidech, kteří se upínají k jakékoliv metodě, jenom aby oddálili, nebo nemuseli podstoupit TEP.
Přitom všichni tyhle rádoby odborníci vědí, že jsou to metody neúčinné. Proto na ně pojišťovny nepřispívají. Je to ta neověřenost a posléze i neúčinnost zákroku.
Zdravím