Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Léčba tenisového lokte - Bolesti a otoky lokte - Diskuze

Léčba tenisového lokte

Léčba tenisového lokte

Lucik  |  návštěvník  |  Praha
  • 5 odpovědí
Dobrý večer měla jsem Tenisový loket a dali mi to do sádry na 3tydny a po těch 3tydnech mi to sundali a teď mě to zase bolí a pálí a u lokte mám bilej flek a mám to trošičku propadly a pořád to bolí. Jestli se můžu optat co stim mám dělat. Děkuji Lucie
Lucik  |  návštěvník  |  Praha
  • 5 odpovědí
Lucik
Lucik
28.6.2018 | návštěvník | Praha
Dobrý večer měla jsem Tenisový loket a dali mi to do sádry na 3tydny a po těch 3tydnech mi to sundali a teď mě to zase bolí a pálí a u lokte mám bilej flek a mám to trošičku propadly a pořád to bolí. Jestli se můžu optat co stim mám dělat. Děkuji Lucie
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
"bílej flek" a propadnutí měkkých tkání je jistě po injekci steroidu.
doporučuji léčit rázovou vlnou, kde nejsou žádné komplikace, ani se končetina nemusí znehybňovat.
více na XXXXXXXXXXXXXXXXX
prim. Moster, Revmacentrum / Centrum léčby rázovou vlnou ESWT
Lucik  |  návštěvník  |  Praha
  • 5 odpovědí
Dobrý den moc děkuji za radu.

Reakce na Lucik

Lucik  |  návštěvník  |  Praha
  • 5 odpovědí
A můžu se ještě optat že mě to bolí od zápěstí až k rameni? Děkuji Lucie
MUDr. Kateřina Šochová, Rehabilitační centrum Šenov  |  Basic member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Šenov
  • 38 odpovědí
  • 9 Likes
Dobrý den, ortopedickou léčbu už máte za sebou, proto jsou na řadě metody rehabilitace, od běžné elektroléčby, přes laser, kinesiotape, určité cviky, atd. po rázovou vlnu nebo TR- terapii. Důležité je také upravit zátěž (sport, pracovní zatížení..) a především úchopy. V případě neúspěchu pak bohužel již jen operační řešení. S pozdravem, MUDr. K. Šochová.
Lucik  |  návštěvník  |  Praha
  • 5 odpovědí
Dobrý den já měla jenom sádru a jeden opich a to bylo vše za léčbu. Děkuji za odpověď Lucie
Amaryllis Centrum Praha  |  Basic member  |  Praha
  • 17 odpovědí
  • 30 Likes
Dobrý den,

podle toho, co píšete, to byla pravděpodobně injekční aplikace kortikoidů asi ke zklidnění zánětu úponové šlachy svalu a pak nošení sádry. Takže zcela bez RHB léčby ?
Série ošetření rázovou vlnou by Vám jistě pomohla k urychlení regenerace šlachy - svalového úponu v problematické partii. K léčbě tenisového lokte se rázová vlna s úspěchem léta používá.

Přeji brzké uzdravení, s pozdravem, MUDr. Z. Takácsová.

Reakce na Amaryllis Centrum Praha

Lucik  |  návštěvník  |  Praha
  • 5 odpovědí
Dobrý den první mi dali sádru a pak mi udělali injekci a pořád to bolí tak už nevím co dál a ta razova volba se dělá kde? Děkuji za informace