Dlouhodobá bolest pravého kolene

Dlouhodobá bolest pravého kolene

BikeMyLife  |  návštěvník
Dobrý den,
už asi dva roky mě bolí pravé koleno, byl jsem u ortopeda a nějak se to během roku po rehabilitacích a léčené zpravilo. Hrál jsem od mala fotbal a kvůli kolenu jsem musel přestat. Asi před dvěma měsíci jsem kopl do míče a málem jsem nedošel domů,musel jsem jet k doktorce, která mě poslala na chirurgii. Na chirurgii mi doktorka řekla, že mám kolenní kloub odlouplý od kosti, nevím jak to přesně popsat, říkala že to může být rychlým růstem a dala mi na měsíc ortézu na celou nohu. Po měsíci mi na nohu dala stahovadlo s tím, že za další dva týdny můžu začít jezdit na kole a pomalu začít chodit. Jenže je to už asi další měsíc a není to pořád ono, koleno nemůžu pořádně dopnout a ohnout, po chození nebo jízdě na kole mě koleno bolí a pak musím pár dní být v klidu, abych mohl sednout alespoň na to kolo. Byl jsem na rehabilitaci a tam mi řekli, že se to musí akorát rozhýbat, že ty svaly mi v ortéze ochably. Ale nezdá se mi že mě bolí svaly, ale prostě něco v koleni. Je mi 16 a fotbal jsem hrál od 8 let.
zdazilek  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den chtěla bych se zeptat co dělat s bolestí kolene. Trvá to už skoro 5 let žádný úraz jsem neměla. Ted se to zhoršilo bolest mě budí ze spaní, ve dne zničehonic pichlavýá bolest která občas pottupuje do lýtka a ráno při prvních krocích na nohu pomalu ani nedostoupnu. Můžete mi říct co mám dělat? Děkuji
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
nejlepší rada jít k lékaři, co říkáte ? Najdete odvahu se po 5 letech ?
prim. Moster, Revmacentrum
jarosska  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Dobrý den, záněty kloubů mohou být i důsledkem překyselení organismu. V dnešní době, díky životnímu stylu, špatné stravě, stresu...nic neobvyklého:-) Určitě existují i dědičné dispozice, ale pokud se nejedná o nějaké horší stadium nemoci - zabírají docela účinně bylinné preparáty, které obsahují vápník v chelátové (přírodní) formě (mají mhohem vyšší vstřebatelnost až 80%) a obsahují látky, které jsou stavebními prvky chrupavky - takže ji zregenerují ("opraví").
Mnoho lidem už toho pomohlo.