Tuhnutí kolene

Tuhnutí kolene

Denda  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám již několik let potíže s pr. kolenem v horní části vnější strany. Je mi 24 let a úraz jsem neměla. Potíž s bolestí přichází zejména v klidu. Při delším sezení koleno ztuhne a je potřeba ho ,, křupnout ", abych byla schopna dalšího pohybu.
Také když koleno zatnu, cítím velkou pichlavou bolest v oblasti jak jsem již popisovala.
Ortopeda jsem před časem navštívila a doporučil mi pouze Fastum gel bez jakékoli diagnozy. Pokud můžete poradit co by to mohl být za problém a zda je dobré koleno cvičit či raději nepřemáhat.
Předem děkuji za vstřícnou odpověď.
Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M.  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 170 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den,

podle vašeho popisu se může jedno například o zkrácený stehenní sval, špatné postavení ,,jablíčka" a s velkou pravděpodobností funkční blokádou hlavičky lýtkové kosti. Vyhledejte ve vašem okolí odborníka na manuální medicínu a nechte se vyšetřit.
S pozdravem Frána
Denda  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, moc vám děkuji za rychlou odpověd a radu. Odborníka vyhledám co v nejkratší době.
S pozdravem Denda