Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Bolesti svalů na stehnech - Bolesti nohy - Diskuze

Bolesti svalů na stehnech

Bolesti svalů na stehnech

viktvas  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, chtěl bych Vás požádat o pomoc. V pátek 16.9. 2016 jsme ve škole beželi výkonový test běhu na 100 metrů. Od té doby trpím celkem silnou bolesti sválů v oblasti stehen. Jsem sportovní typ a zatěžování nohou pro mě nikdy nebyl probém. Často jezdím na kole, běhám a hraji různé sporty. Bolest pociťujipři nadzvednutí pravé i levé nohy. Nedivil bych se, že mě takto bolí svaly, kdybych vůbec nesportoval a tělo na to nebylo zvyklé, ale je to už 2 dny po běhu a svaly mě stále stejně bolí. Chtěl bych se zeptat,jestli je možné, že by to mohlo mít nějakou jedinečnou příčinu, či to není nějaký vážnější problém. Děkuji přede za odpověď Viktorin
Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M.  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 170 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den, jedinečnou příčina bude asi běžná tj. přetížení po testovém výkonu. Pokud se bolest dá lokalizovat doporučuji navštívit fyzioterapeuta a nechat se vyšetřit dle potřeby elektroterapii pro optimalizaci svalového tonu nebo zobrazovací vyšetření.
S pozdravem Frána Praha
XXXXXXXXXXXXXXXX
Prof. MUDr. Jaroslav Michálek Ph.D.  |  Basic member  |  Alergologie a klinická imunologie  |  Brno
  • 42 odpovědí
  • 20 Likes
Dobrý den,
zřejmě se jedná o nezvyklou zátěž, pokud by potíže přetrvávaly déle než týden, objednejte se na vyšetření na naši kliniku Cellthera, tel. XXXXXXXXXXX.