Zvýšená teplota po artroskopii

Zvýšená teplota po artroskopii

Monika  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den mám jen malý dotaz,jsem týden po AS a pořád mám zvýšenou teplotu 37,5 - 37,8 dnes jsem byla na kontrole a dělali mi punkci na teplotu doktor říkal že je to normální,mě se to zdá divné.Jak dlouho po As bych teplotu neměla mít?Můžete mi prosím poradit.Děkuji moc Monika
Ortopedické oddělení - Nemocnice Přerov  |  Basic member  |  Přerov
  • 102 odpovědí
  • 1 Like
krátkodobě po operaci kolena může být lehce zvýšená teplota a výpotky. Obvykle do 37,5, ale občas může být i více. Otázka také je, jak Vás bolí koleno a zda je markantně teplejší...a to jistě Váš ortoped posoudil
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím, Moniko,
po artroskopické operaci může být příčinou zvýšené teploty právě přítomnost výpotku v kloubu. Jistě jste pozvána na další kontrolu k Vašemu operatérovi. Pokud by Vám koleno více otékalo, nebo teplota by se zvyšovala, kontaktujte Vašeho lékaře nebo zdravotnické zařízení, kde jste byla operována, telefonicky bez odkladu.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXX
Monika  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Moc Vám děkuji za odpověď.Přeji krásný den.

Související recenze a zkušenosti

Roman 1.2.2017
Spokojený/á

Spokojenost uplna. Spousta lidi nadava na tu a tu nemocnici nebo toho lékaře. Vsichni jsou atestovani,zkuseni. Vse ale zalezi na pacientovi jak se vdane situaci chova ke svemu zraneni.jednou poslouchat lékaře a rehabilit... Více 

1 Like   2 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí