Délka léčby po úraze kolene

Délka léčby po úraze kolene

casius  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobrý den.Chtěl jsem se zeptat jsem týden po operaci.Lékař mi napsal diagnostický závěr:Ruptura cornu post.menisci externí genus 1.sin.
Stp rpt.lig.cruciati ant.genus 1.sin.
Haemarthros genus 1.sin.
Instabilitas anteromadialis genus 1.sin.chronica
V jaké jsem třídě od 1-5.Chci se vrátit zpátky do práce aj.Kolik bude třeba času než budu fit a jestli budu do budoucna mít nějaké problémy.Nechci kulhat být nějak poznamenaný je mi totiž pouhých 25let.Díky a předem děkuji za odpověd.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,Váš dotaz je dán nepřesností kolegy v psaní dokumentace. Nejedná se o 1. stupeň, jak se domníváte, ale 1. je záměna za písmeno l. (zkratka latinského slova lateris, tj. strana) Jinak přetržení zkříženého vazu je úrazem závažným, ale to je jiná kapitola než Váš dotaz.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXX
Ortopedické oddělení - Nemocnice Přerov  |  Basic member  |  Přerov
  • 102 odpovědí
  • 1 Like
Jde o závažné postižení kolena. Záleží na mnoha faktorech, co bude s Vámi dál- praktický stupeň instability, svalový korzet, věk, pohybové nároky, typ zaměstnání, nutnost následné plastiky vazu....

Související recenze a zkušenosti

Roman 1.2.2017
Spokojený/á

Spokojenost uplna. Spousta lidi nadava na tu a tu nemocnici nebo toho lékaře. Vsichni jsou atestovani,zkuseni. Vse ale zalezi na pacientovi jak se vdane situaci chova ke svemu zraneni.jednou poslouchat lékaře a rehabilit... Více 

1 Like   2 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí