Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Coxartroza IV.st. a léčba kmenovými buňkami - Ošetření pohybového aparátu kmenovými buňkami - Diskuze

Coxartroza IV.st. a léčba kmenovými buňkami

Coxartroza IV.st. a léčba kmenovými buňkami

pacientka  |  návštěvník  |  Praha

Dobrý den, pane doktore, moje diagnoza zní : Coxarthrosis III-IV.st kyčle-termín operace mám stanoven na konec ledna 2013. Samozřejmě bych se ráda operaci vyhnula, pokud by byla šance na jinou léčbu. Věřil byste v mém případě na možnost léčby inzerovanými kmenovými buňkami a následně trvalé vylepšení, nebo by se stav pouze o pár měcíců zlepšil ? Je možnost léčby v Praze ? Děkuji.
šinka
šinka  |  návštěvník  |  Minnesota
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

mám velice podobnou diagnozu, coxaltroza III.stupně v kyčli, termín operace TEP leden 2014, v případě uvolnění termínu okamžitě.
Jsem objednána ke konzultaci k možné aplikaci kmenových buněk do Revmacentra v Brně. Pokud máte jakýkoliv postup/zkušenosti ve Vaší léčbě, informujte mě, prosím, na adrese pavli_tvrda@yahoo.co.uk. Velice děkuji za jakoukoliv informaci.
Jokr12  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
mám artrozu v kyčelních kloubech, kde se mohu hlásit na léčbu a kolik tato léčby stojí? Dá se tato metoda použít při opotřebení páteřního článku, který způsobuje bolest? Děkuji Vám za odpověď. Josef Kracík, Lomnice nad Popelkou
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
léčba kmenovými buňkami je možná v Revmacentru. Více na webových stránkách XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.
Vše je uvedeno v Ceníku. Ošetření prvního kloubu kmenovými buňkami v Revmacentru stojí 35 tis. Kč, každého dalšího kloubu jen 15 tis. Kč Léčba kmenovými buňkami je možná u velkých a středních kloubů (ramena, kyčle, kolena, hlezenní klouby - kotníky, lokty), vyjíměčně i základní klouby ruky a nohy. Páteř zatím kmenovými buňkami neošetřujeme.
prim. Moster, Revmacentrum
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
pokud nedochází k poškození kosti (nekróza) je možná léčba kmenovými buňkami i u stádií osteoartrózy III.- IV.
prim. Moster, Revmacentrum
Centrum jednodenní chirurgie s.r.o.  |  Basic member  |  Hradec Králové, Pardubice
  • 10 odpovědí
  • 6 Likes
Dobrý den, léčbu artrózy a dalších onemocnění pomocí kmenových buněk jsme zahájili i v Centru jednodenní chirurgie Hradec Králové. U artrózy kyčelních kloubů je metoda velmi účinná, páteř zatím takto neošetřujeme, ale nabídneme všechny další možnosti léčby.

Související recenze a zkušenosti

varejkae 27.1.2014
Spokojený/á

Absolvoval jsem před rokem a půl aplikaci kmenových buněk u p. primáře Mostera do obou kolen (stupeň artrózy 2 a 2-3) a od té doby jsem relativně bez obtíží ve srovnání se stavem před aplikací

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí