Bolest v koleni při kleknutí

Bolest v koleni při kleknutí

MarieF  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, je mi 32 a před 3mi týdny jsem maličko bourala a dopadla jsem na dlaně a pravé koleno. Vlasně mi skoro nic není, lehce odřené koleno se již zahojilo, nateklého nic nemám, při běžném pohybu mě nic nebolí. Mám malého synka, takže toho pohybu mám za den víc než dost. Trápí mě, že si na koleno nekleknu ani na měkké posteli. Jakýkoliv pukus o kleknutí je velmi bolestivý. Mám ještě počkat, nebo jít k lékaři? Nerada bych obtěžovala s kdejakou hloupostí, která chce jen čas. Děkuji
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
doporučil bych návštěvu odborného lékaře ortopedie, který stanoví příčinu bolestí kolenního kloubu. 3 týdny po úrazu je již dost dlouhá doba na to, aby banální pohmoždění se vyhojilo samo.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Ortopedie Zlín  |  Basic member  |  Zlín, Slavičín
  • 20 odpovědí
Odpověď - Marie F.
Paní Marie, z toho mála, co jste napsala, je velmi pravděpodobné, že došlo "jen k poranění měkkých"
struktur kolene,nejspíše tíhového váčku nad češkou.Pokud je natržen,ev.prasklý,byla by modřina+otok,a ten Vy nemáte,takže nejspíše jen zhmoždění a to rovněž vysvětluje bolest v pokleku a tlaku na češku,Pokud stav trvá již cca 3 týdny, nutno vyšetřit celkově kolenní kloub,zvl.češku - vyloučit ev. drobnou prasklinu.Návštěva u ortopeda je tedy velmi vhodná, zvl máte-li doma malé dítě a pohybu je a bude více jak dost.
s pozdravem Milan krejčí www.ortopediezlin.cz
MarieF  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Přiznávám, že jsem se k lékaři ještě nestihla dopravit. Pozitivní zpráva je, že na měkké posteli si už kleknu. Ještě chvilku počkám a když nenastane další zlepšení, tak se objednám na ortopedii.
Děkuji za odpovědi. Marie
Martin  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, je mi 15 let a momentálně jsem byl týden nemocný a najednou z ničeho nic, mě začalo bolet koleno při narovnání z polohy skrčené levé nohy. Teď už se mi to zdá lepší, ale pořád je to docela bolestivé.
Trvá to asi 5 dní, ale k lékaři se mi s tím nechce.
Při chůzi mi to vůbec nevadí, jenom při narovnání nohy z polohy skrčené. Mohli by jste mi prosím nějak poradit co by s tím mohlo být? Děkuji
kahounol  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, je mi 23 let a z ničeho nic se mi před dvěma dny objevila pichlavá bolest na vnější straně pravého kolene. Při chůzi mě to příliš neobtěžuje, bolest je dá se říci mírná, ale při chůzi do schodů nebo převážně ze schodů a při delším ohýbání kolene bych si tu nohu nejraději uřízla, jak to bolí. Hraji ženský fotbal a bolest se mi objevila v den, kdy jsem byla na tréninku. Nechápu, jak se mě to může bolet, když se mi nic nestalo a samotná bolest se objevila až o 3 hodiny déle, když jsem šla dolů ze schodů. Před rokem jsem prodělala plastiku předního zkříženého vazu, ale to se jednalo o koleno levé, které je dnes naprosto v pořádku a hned po nedávném ukončení léčby se mi objevují potíže s druhým. Bolest je opravdu ostrá, po ránu je vše v pořádku až když sejdu schody, tak je to až k nevydržení. Prosím o radu, co by to tak mohlo být a zda-li by postačil jen třeba odpočinek. K mému ortopedickému lékaři se mi nechce chodit s každým píchnutím. Předem děkuji.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí