Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolesti po synoviální injekci - Obstřiky a punkce - Diskuze

Bolesti po synoviální injekci

Bolesti po synoviální injekci

anonym  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den , chtěla bych se zeptat , zda po aplikaci synoviálních injekcí do kolene bývá opravdu silná bolest , přirovnala bych ji k drénu v koleni a neschopnost chůze ? Jsem po druhé injekci a nemůžu bolestí vydržet , bolí mě i celá noha , koleno neohnu a nenarovnám , je i nateklé . Po první injekci to přešlo asi za dva dny . Mohu třetí injekci odmítnout ? Nepociťuji žádnou změnu , ani vlastně nevím , co se má zlepšit. Jsem po artroskopií ( 29.1 )kolene , komplikovanou TEN , stále jsem na fraxipainu. Děkuji Veronika .
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
ve svém dotazu nemáte specifikováno o jaký typ nebo druh "synoviálních" injekcí se jedná. Je vhodné uvést, co do Vašeho kolena je aplikováno.
prim. Moster, Revmacenrum
anonym  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den , omlouvám se nedošlo mi že je jich více na trhu . Aplikovali mi Synocrom forte . Stále mě koleno bolí , ikdyž už méně než včera , ale stále se nemůžu pořádně na nohu postavit a je to nateklé . Ty bolesti byly příšerné , je mi úplně špatně , když si vzpomenu že tam musím ještě jednou. Je taková reakce opravdu normální ? Děkuji a přeji hezký den Veronika :-)

Reakce na anonym

Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
po aplikaci určitého typu preparátu kyseliny hyaluronové skutečně může dojít k podráždění kloubu. V případě většího otoku kloubu, bolesti, příp. v přítomnosti teplot, je vhodné navštívit bez zbytečného odkladu pracoviště, kde injekce byla do kloubu aplikována ke zjištění příčiny a léčbě.
prim. Moster, Revmacentrm
Ala  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dorý den.
V lednu t.r. z důvodu bolesti pravé paty (rtg - drobná ostruha bez patol.změn)byl aplikován obstřik DetolMedrol10 mg+Mrcain ad loco dolenti. Následně cca 3 tyd. menší bolesti, 2 tyd. klidu a poté opět bolest. Vyvinul se otok nártu až nad kotník. Bolesti jsou při zátěži až křeče. Po stlačení otoku dočasně zůstávají důlky. Stav trvá dodnes. Druhý způsob léčby ostruhy laserem a masážemi byl bez efektu. Nyní doporučena léčba ostruhy (rázovou vlnou) až po odeznění otoku. Moje otázka zní, jakým způsobem se dá otok léčit. Děkuji.
prim. MUDr. Jiří Selucký  |  Basic member  |  Оrtopedie  |  Přerov
  • 355 odpovědí
  • 6 Likes
řekl bych, že podstatná otázka je , proč máte otoky a z čeho. Pak se dá řešit něco dál.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí