Malý efekt obstřiků tenisového lokte

Malý efekt obstřiků tenisového lokte

Petra  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
Dobrý den, chtěla bych se prosím Vás zeptat. Již 4 měsíce chodím na obstřiky, t.j. injekce do loketního kloubu kvůli tenisovému lokti vždy jednou za týden. Bolest mi začala po jednorázovém nošení těžkého předmětu. Do té doby jsem neměla problém.Po prvních injekcích akutní bolest přestala a začala bolest která trvá pořád. Do ruky v podstatě nic těžšího nevezmu a v noci kdy mám ruku v klidu je bolest fakt dost silná. S injekcemi jsem skončila a mám nyní nařízenou rehabilitaci. Mám pocit že po tolika injekcích bych už mohla mít aspoň částečně pokoj ale bolest je pořád silná.Je to normální průběh nemoci? Děkuji za odpověď. Petra
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
z Vašeho dotazu není zřejmé co je obsahem "obstřiků". Pokud je současně s anestetikem - nejčastěji Mesocain aplikován rovněž kortikosteroid, pak je nutné vyčkat účinku až 2 měsíce od poslední aplikace.
Dávám na zvážení využití léčby, která nemá žádné vedlejší účinky a je vysoce efektivní - léčba rázovou vlnou - viz webové stránky.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXX
Sisi  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám za sebou obstriky,,razovou vlnu a i tak mě loket bolí, řekla bych, že ještě víc než před tím vším. Po 6 týdnech po rázové vlně,jsem přišla na kontrolu a zas jsem na obstricich. Už si s tou bolesti nevím vůbec rady. Bolesti lokte mám již více než rok.

Reakce na Sisi

Sebastian  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Zabere ti jenom ortokine. Lecba-kloubu.eu

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí