Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
.Burzitida ramene - Rameno - CKP - Diskuze

.Burzitida ramene

.Burzitida ramene

klariska  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, již 4.měsíc trpím zánětem tíhových váčků v rameni - burzitidou.Beru protizanětlivé léky a na bolest DHC continus jsem nesnesla bylo mi zle,tudíž neužívám. 1 krát obstřik bez efektu, nyní mám za sebou první léčbu rázovou vlnou,ale naopak rameno mám vic natekle a bolavé na dotek.Mam absolvovat ještě 2×, proto uvažuji že to odmitnu. Hybnost ruky je čím dál tim víc snížená, nedám ji vůbec nahoru za záda nerozpažím.V noci nemůžu bolestí spát a začala mě bolet dost záda, protože na nich musim ležet.Za jak dlouho se tato diagnoza vyléčí? Na rentgenu mam artritidni změny v oblasti humeroskapularniho skloubeni , provedeno jen Ap L kvůli velké bolesti. Nebylo by vhodné cvičit? Případně operace, kterou jsem ochotná podstoupit co nejdříve i na soukromé klinice. Je to rizikový zákrok? Za jak dlouho se budu moci vrátit do prac .procesu?Pracovala jsem i fyzicky, zvedala někdy i těžká břemena . Potřebuji být co nejdříve vyléčena,neboť nemám nemocenskou z důvodu odchodu ze zaměstnání. Děkuji za případné odpovědi.

Související recenze a zkušenosti

Otakar 24.8.2023
Nevím

Za svůj život jsem navštívil řadu lékařů a musím konstatovat, že pí MUDr Pivovarová patří mezi ty nejlepší. Skvele vybavená ordinace a velmi příjemné a kvalitní ošetření. Na paní doktorku jsem se obrátil pro bolestivé, š... Více 

Mejdžr 9.10.2018
Spokojený/á

Předoperační vysvětlení plánovaných zákroků je podáno srozumitelně. Průběh ASK zákroku ramene byl bezproblémový. Prostředí kliniky moderní , čisté.

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí