Akupunktura na bolest kyčelního kloubu

Akupunktura na bolest kyčelního kloubu

Kacud  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda mi akupunktura pomůže na bolest v oblasti kyčelního kloubu. Mám nejspíš přetíženou jednu stranu(skolióza), mám jednu nohu kratší asi o 1,5cm a zatěžuji ji více. Doktorka mi říkala, že to je z toho. Vůbec nevím co s tím, ale závodně běhám a už mě to bolí hodně dlouho.
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den, paní doktorka má pravdu, potíže plynou zcela jistě z toho, že při skolioze jednu dolní končetinu zatěžujete více. Akupunkturu můžete zkusit. Také doporučuji rehabilitaci a zkusit některé potravinové doplňky.
S pozdravem
FYZIOklinika s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 297 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den, paní "Kacud". Primárně je nutné zaměřit se na eliminaci skoliózy. V tomto případě se jedná o dlouhodobější záležitost vyžadující pravidelné a hlavně správné provádění rehabilitačních cviků. Úlevu od bolesti by Vám však mohla přinést aplikace fokusované rázové vlny, která rovněž urychluje průběh znovuobnovení funkce tkání v oblasti kyčelního kloubu.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Přístup ke klientovi vynikající, mohu jenom doporučit.Bolesti zad odezní během dvou dnů.Moc děkuji že jsem mohla potkat a poznat lékaře s takovou schopností kterou má pan docent Hanuš .

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí