Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Akupunktura a výhřez ploténky - Akupunktura a Akupresura - Diskuze

Akupunktura a výhřez ploténky

Akupunktura a výhřez ploténky

anonym  |  návštěvník
Dobrý den, mám dotaz. Mám výřez plotýnky, pomohla by mi akupuktura? Děkuji za odpověď. Jarka
MUDr. Ladislav Fildán  |  Basic member  |  Anesteziologie a resuscitace  |  Brno
  • 41 odpovědí
Velkou studií na mnoha tisících pacientů bylo v Německu prokázáno, že akupunktura je nejlepší metodou při chronických vertebrogenních potížích. Je výbornou metodou i u akutních bolestí v zádech. Vyhřezlou ploténku (nebo její úlomky) však zpět nevrátí, může však významně snížit doprovodné potíže, zejména bolest.
Nepíšete podrobně o době Vašich potíží, vyšetření, dosavadní léčbě. To totiž rozhoduje o nutnosti operačního zákroku, či o volbě jiných metod, včetěn akupunktury. Pokud budete mít dále zájem o komunikaci, pište mi na můj mail:
XXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Přístup ke klientovi vynikající, mohu jenom doporučit.Bolesti zad odezní během dvou dnů.Moc děkuji že jsem mohla potkat a poznat lékaře s takovou schopností kterou má pan docent Hanuš .

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí