Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Bolest ramene a pravého boku - Bolest ramene - Diskuze

Bolest ramene a pravého boku

Bolest ramene a pravého boku

mlzil  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
Dobrý den, při nádechu a výdechu dochází k ostré bolesti na pravém boku v oblasti žeber a s tím i spojené bolesti pravého ramene. Bolesti nastaly po odhazování sněhu. Pak na jeden den jako by zmizely a po-té se opět náhle oběvily a nyní již nejsem schopen spát, neboť to neuvěřitelně bolí. Při jakémkoliv pohybu rukou v ramenu žádnou ostrou bolest necítím. Bolesti nastanou pouze při určitém pohybu trupu a to již ve zmíněné oblasti žeber. Můžete prosím poradit. Ještě musím připsat, že dnes po celý den den jsem byl bez bolesti a jen jsem sednul do auta dojel domů(cca20km) bolesti jsou opět zpátky. Děkuji Libor
Mgr. Šárka Keroušová  |  Basic member  |  Kladno
  • 34 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý večer, nejspíš jde o funkčí poruchu pohybového systému, která vyplývá z nevhodného zatěžování. Došlo u vás zřejmě k blokaci žeber
a hrudní páteře..
Doporučovala bych vám navštívit individuální fyzioterapii, kde si vás fyzioterapeut komplexně vyšetří a zhodnotí funkci vašeho pohybového aparátu, udělá vám terapii na postiženou oblast a řekne vám, co dále dělat, jak správně zatěžovat atd.
Hezký večer,
s pozdravem Mgr. Šárka Keroušová.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
lennka  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Děkuji za radu.... Ale miho pritele boli rameno na pravi strane . Vzdy kdys ji zvedne na horu. Mohla by ste mi poradit co sim ? dekuji Lenka

Reakce na lennka

Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
dobrá rada Vašemu příteli - jít na ortopedii ke stanovení příčiny potíží.
prim. MUDr. René Moster, Revmacentrum
Petula  |  návštěvník  |  Praha
  • 4 odpovědí
Dobrý den,
vypadá to na problém se žebry, ke kterému nemuselo dojít úplně v ten den. Spadl jste třeba nějak předtím, nebo se uhodil? Často se takhle projevuje zlomené žebro, naražené žebro. Může to být natažení, natržení svalů, a nebo mě napadla ještě možnost že je to zánět nervů.
Koukněte sem, najdete toho víc, ale přijde mi že to bude žebro https://medicspark.cz/priznaky/bolest-v-pravem-boku/