Naražené rameno a práce

Naražené rameno a práce

zavodnik12  |  návštěvník
Dobry den mám naražene rameno a za každou cenu musim do prace a musim to nějaky zpusobem rozhybat a chci se zeptat jestli je to vubec nožne děkuji
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
napřed bych upřednostil zjištění co s Vaším ramenem vůbec je. Naražené rameno může být jak banální úraz, tak ale může jít např. i o zlomeninu nebo porušené svaly aj. Bez odborného ortopedického vyšetření se to zjistit nedá.
prim. Moster, Revmacentrum
GERI, spol. s r.o. rehabilitace a rekondice  |  Basic member  |  Praha
  • 169 odpovědí
Dobrý den, délka rekonvalescence je závislá na závažnosti poranění ke kterému došlo, celkovém stavu organismu a také při každé práci máme jiné nároky na hybnost ramenního kloubu a tak jak bylo zmíněno již dříve je důležité odborné vyšetření ortopedem.
Mgr. Hana Vašíčková
fyzioterapeut
prim. MUDr. Jiří Selucký  |  Basic member  |  Traumatologie  |  Přerov
  • 355 odpovědí
  • 6 Likes
závodníci dokáží lecos, Meresjev taky předvedl , co ani nejde.... rameno může být naraženné různě, podstatné je omezení pohybu, pokud by vám snad tuhlo, nemohl by jste ho hýbat ani druhou rukou, určitě svižně navštivte ortopeda
Karel Štěpánek  |  Basic member  | 
  • 32 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den pane závodníku. Dá se pomoci. Reflexní terapie je vhodná. Mám svoji praxi a praktické zkušenosti. Pokud pro Vás není překážkou vzdálenost, tak mě najdete ve vyhledávači. Karel Štěpánek reflexní terapie Třešť.