Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Špatná hybnost po operaci ramene - Bolest ramene - Diskuze

Špatná hybnost po operaci ramene

Špatná hybnost po operaci ramene

Kohicek  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den 1.10 2018 jsem měl redresy a asc operaci.pred operaci jsem ruku zvednul do 60stupnu po operaci už ji nezvednou vůbec jen s pomocí a nebo na rozcvičení na stroji.kdyz ji chci zvednout je úplně blokla.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
bez znalosti anatomickému stavu ramenního kloubu a škod na kloubu se nelze vyslovit k příčině a prognóze. Na to vám může odpovědět pouze váš operatér.
prim. Moster, Revmacentrum
MUDr. Zdeněk Kopal  |  Basic member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Frýdlant v Čechách
  • 114 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den,ramenní kloub patří k velmi složitým kloubúm a i proto rehabilitace poškozených částí kloubu trvá někdy měsíce,je potřeba spolupráce lékaře,pacienta a intenzivní RHC. Někdy pomůže k zlepšení hybnosti i palice viskosuplement,ev i PRP z vlastní krve pacienta. kopal
Kohicek  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Děkuji za odpověď p.doktore a je možné aby mi krátce po ask dělali redres ramene pokud to za dva dny nerozcvicim tak to mám v lékařské zprávě.z pomocí násady ruku zvednu vysoko i rozpažení do 50 procent.ale sám to nezvládnu protože mě blokuje bicepsovy sval.dekuji za odpoved