Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Vrozený pakloub bérce - Elektroléčba, Elektrostimulace - Diskuze

Vrozený pakloub bérce

Vrozený pakloub bérce

anonym  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
Dobrý den, dcera (7 let) má vrozený pakloub bérce.PSEUDOARTHROSIS CRURIS.Absolvovala 10 neúspěšných operaci.Pochopitelně je vidět,že noha lecos zažila.Četla jsem o interferenčních proudech - neuškodí nám?nepodpoří tvorbu novému pakloubu?Co byste nám mohl doporučit?Děkuji a s pozdravem Baštová
rofo  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, našel jsem Váš příspěvek a rád bych se Vás na pár věcí zeptal, pokud by jste byla tak hodná. Máme stejnou vrozenou vadu u naší čerstvě narozené dcerky .... Pošlete mi na sebe prosím jakýkoliv kontakt na mail: rofo@volny.cz. Děkuji
Nathyrra  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 2 odpovědí
Dobry den,

Nasla jsem vasi reakci ohledne vrozeneho pakloubu berce z roku 2013.

Omlouvam se, ze obtezuji, ale jsem nyni ve stejne situaci a pomohla by me kazda informace. Bohuzel nemuzu na internetu nic kloudneho najit a jsem vazne zoufala. Moc by nam pomohlo dozvedet se vic od nekoho kdo uz tim prosel.

Memu synovi jsou tri mesice a zjistili mu, ze ma vrozeny pakloub berce. Nyni ma nohu v sadre na mesic a pak dostane ortezu a ceka ho nekolik operaci.

Budu rada, kdyz se ozvete.

Preji pekny den

R.

Reakce na Nathyrra

Nathyrra  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 2 odpovědí
xxxxxxx

Reakce na Nathyrra

Lucie  |  Moderátor
  • 565 odpovědí
Dobrý den, Váš email jsem odstranila, nedoporučuji zveřejńovat soukromé kontakty veřejně, aby nedošlo ke zneužití, pro tyto účely můžete využít soukromé zprávy, které jdou také emailem, ale je zachována anonymita...
Lucie

Reakce na Nathyrra

jitkaT  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
jsem v dost podobné situaci jako Vy. Synovi (2.2019) byl v 18m diagnostikován vrozený pakloub bérce. Momentálně se trochu pereme s nedostatkem informací a způsobem léčby. Pokud by jste měla zájem o výměnu informací a zkušeností, prosím kontaktujte mě na xxxxx

Reakce na jitkaT

Lucie  |  Moderátor
  • 565 odpovědí
Jitko, váš email jsem smazala z důvodu ochrany soukromí (aby někdo nemohl nějak zneužít), ale kdokoliv, kdo najde Váš dotaz může napsat odpověď do soukromé zprávy na Vašem profilu zde a Vám to do Vašeho emailu přijde, aniž by byl někde zveřejněný :-).
Děkuji za pochopení a držím palce

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí