Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Popáleniny po elekroterapii - Elektroléčba, Elektrostimulace - Diskuze

Popáleniny po elekroterapii

Popáleniny po elekroterapii

tinka  |  návštěvník  |  Sachsen
Dobrý deň, mám určenú elektroterapiu a dnes som podstúpil prvý zákrok. Po určitej chvíli ma to začalo bolieť a páliť, tak som to povedal personálu. Znížili intenzitu. Po ukončení zákroku mi ostala spálena koža. Prosím posúďte sami, fotku som priložil. Lekár, ktorý mi TK robil povedal, že ešte také niečo nevidel a jeho kolegyňa takisto bola zdivena. Prosím, je to zdraviu škodlivé? Môžem dostať rakovinu kože alebo niečo podobné?
Za odpoveď Vám vopred ďakujem.
MUDr. Tomáš Vilhelm  |  Basic member  |  Neurologie  |  Šumperk
  • 248 odpovědí
  • 76 Likes
Dobrý den,
Ne, bát se nemusíte. Žádné nebezpečí nebo následky vám nehrozí. Doporučuji ošetřit jako bežné popáleniny. O jaký druh ekektroléčby šlo ? Zkuste mi to zjistit ( přístroj, program). V úvahu přichází neodborné podání nebo porucha přístroje, elektrod...
Mgr. Šárka Dostalíková  |  Basic member
  • 11 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den, rakoviny se bát nemusíte. Bohužel jsem se stejným poškozením pacienta po aplikaci fyzikální terapie již setkala. Příčinou může být nedostatečné navlhčení elektrod, volba špatného programu či porucha přístroje. Postižené místo ošetřete kalciovou mastí nebo panthenolem. V další aplikaci elektroterapie samozřejmě nepokračujte, dokud se kůže zcela nezhojí.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí