Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolest stehna - blokace v zádech - Fyzioterapie - Diskuze

Bolest stehna - blokace v zádech

Bolest stehna - blokace v zádech

Petra  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.

Již 2,5 měsíce se trápím s bolestí levého stehna a okolí a mám strach co je způsobuje. Nepiji, nekouřím, výška 160, vážím 43kg, jsem 4 roky po císařském řezu. Od ledna beru Tritace a Bisoprolol. Začalo to zjištěním že levá noha je ve stehně o 2 cm silnější než pravá, bolest v polovině levé hýždě a stehně zadní a přední strana. Obvodní dr. tehdy řekl že je to namožený sval (domácí příprava zdí na malování) a přejde to. Ani po měsíci se nic nezměnilo, šla jsem k jednomu dr. na doporučení, poslána na ultrazvuk cév ten je v pořádku. A zjištěn blok v bederní oblasti nad levou hýždí. Aplikován obstřik, ale po něm bolest ještě větší. Byla jsem odeslána na neurologii, zjištěn prý blok L5S1(nedokáži posoudit, v zádech bolest necítím) pan doktor mě narovnal, bolest neustala a kontrola po 3 týdnech. Na další kontrole žádná změna, bolesti trvají a z neurologického hlediska je vše prý v pořádku. Obvodní doktor nabral krev, základní testy v pořádku. Tromboza, crp, revma, rozpad svalu, vše v pořádku. Gynekologické vyšetření v pořádku. Noha mne stále bolí, vadí mi i třeba posez na toaletě, kdy mne jakoby bolí stehenní kost od tlaku prkénka a na tvrdším povrchu i sedací hrbol. Bolí i výstupek stehenní hlavice nebo jak to popsat na pohmat a nyní i po delší chůzi, z vnitřku stehna cca 10 cm pod tříslem a níže, dle dr. adduktorský kanál na pohmat bolestivé, chvílemi bolest v klidu, k tomu tedy již zmíněné místo v polovině hýždě i na stlačení, nyní i bolest kosti vedle poševního vchodu. Stehno stále o 2 cm rozdílné. K tomu se před měsícem přidala

bolest pravé hýždě ze strany a kousek pod ní na stehně, ale jen při doteku. Žádná modřina nebo něco podobného tam není. V pohybu mne nic neomezuje, nejvíce je to v klidu, když sedím nebo stojím, nyní zhoršení po dlouhé vycházce, ale v noci mne to nebudí. Moje babička zemřela v 64 na osteosarkom. Můj dr. říkal, že z uvedených krevních testů by se to poznalo ale nyní mě chce poslat na scinti kostí. Byla jsem až teď odeslána na rtg. kyčlí, a sedacích kostí a čekám na výsledky.
Mám hrozný strach, může se jednat o rakovinu kostí? Děkuji.
Lydka  |  návštěvník
  • 2 odpovědí
Dobry den mozem vediet co ste mali za problem ci sa vam to vyriesilo,mam podobny problem a chystam sa,este len k lekarovi,dekuji za odpoved
Petra  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den. Po scintigrafickém vyšetření, by se mělo jednat o počínající artrozu kyčelního kloubu.

Reakce na Petra

Lydka  |  návštěvník
  • 2 odpovědí
aha dakujem teda,uvidim co mi povie lekar,a bolesti uz presli?

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí