Zablokované 3 páry žeber

Zablokované 3 páry žeber

Radek  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
Dobrý den mam už asi pul roku zablokovane 3 páry žeber.Jeden pan fyzioterapeut mi zebra kompletne odblokoval ale vždy jsem byl strašne napnutý.Přišel jsem domu a do týdne mi zase vypadly.Po týdnu mě zase odblokoval a po 3 tím odblokování se mi pridaly blokady hrudní páteře a krku.Tak jsem změnil lekare.Nový pan fyzioterapeut mi uvolnuje svaly navrhnul cvičení a odblokuje mi vždy hrudní páteř to mi pomáha ale žebra vepředu neodblokuje jen mi v nich praská při cvičení.Jsem z toho už psychicky vyčerpaný a mam pocit že to nikam nevede.Ty žebra ve předu mě dost bolí.A špatně se mi dýcha.
larica77  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, také se přidám. V 11/2013 viroza s mohutným kašlem, zablokovalo se mi 4té pravé žebro. Velké bolesti, až v 3/2014 mi žebro odblokovali, v té době po 50 dnech na antibiotikách se mi zablokovalo i 4té levé žebro. Přidali se i bolesti od krční páteře.Tvrdě mi byli asi 3x dány žebra nazpátek. Ale při každé virozé mám hrozné přetrvávající bolesti. Cvičím, prodýchávám, pročistuji organizmus, žiji zdravě, snažím se na na bolest nemyslet, ukončila jsem práci, jsem doma, abych se z toho dostala. Bohužel ani po 8mi měsících mi nikdo trvale nedokáže pomoci.Proč mám stále bolesti, když žebra už jsou na svém místě? A HLAVNĚ proč se mi stavy vždy velmi zhorší při jakémkoliv nachlazení??? Teploty nemám, jen bolesti i do ramenou. Děkuji

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí