Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zánět trojklanného nervu - Řešení zánětu trojklaného nervu - Diskuze

Zánět trojklanného nervu

Zánět trojklanného nervu

Frnková  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, po roce se mi opětovně projevil zánět trojklanného nervu a nyní se projevuje i po dotyku ucha. Minule jsem dostala Timonil 150 retard, 1-0-1, po 6 měsících to ustalo. Nyní, po návštěvě obvod. lékařky ho mám opětovně brát. Nebylo by lepší navštívit neurologa? Děkuji
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den, určitě by to bylo vhodné, obzvlášť, když se Vám potíže opakují. Neurolog zjistí příčinu neuralgie trigeminu (primární vs. sekundární), může adekvátně rozšířit léčbu, např.přidat gabapentin atd.
S pozdravem
Frnková  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Neurolog, kam chodím řekl, že při požití prášků bude bolest trvat skoro šest měsíců, pak ustane, ale bude se opětovně projevovat.....
MUDr.Robětín Karel
MUDr.Robětín Karel  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 10 odpovědí
Dobrý den,
většinu neuralgii trigeminu,kde neurologická léčba byla bez efektu
se mně podařilo vyléčit pomocí akupunktury.Budete-li mít zájem zkuste to u někoho u vás v kraji nebo se ozvěte
zdraví
MUDr.K.Robětín
604846908
Sabule  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý večer když čtu všechny články musím se na konec přidat taky trpím zánětem trojklaného nervu začalo to šílenou bolestí čela necítila jsem víčko ucho. Další záchvat přišel že mě to postihlo dásně a zuby,a šlo čímdál hůř pak to postihlo i panty takže jsem nemohla ani se najíst Neuroložka mě předepsala prášky Neurontin 300 mg. Po práškách jsem utlumená.záchvaty se vrací když příjdu do průvanu tet už trpím druhý den.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Přístup ke klientovi vynikající, mohu jenom doporučit.Bolesti zad odezní během dvou dnů.Moc děkuji že jsem mohla potkat a poznat lékaře s takovou schopností kterou má pan docent Hanuš .

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí