Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Oteklá tvář - Řešení zánětu trojklaného nervu - Diskuze

Oteklá tvář

Oteklá tvář

Ivet  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den, potřebovala bych odvás poradit. Nevím přesně co mi je. Napíši vám to od začátku. Loni v létě, se mi na levé čelisti, jakoby zespod pod zubama, konkrétně pod stoličkou, udělala malá boulička a jelikož jsem neměla zubaře, tak se mi postupně zvětšovala. Pak jsem zubaře našla ale bohužel zubaře-lajdáka, přišla jsem tam stímto problémem a on mi řekl, že tohle uzdravovat nebude ale že mi opraví 2zuby, kde jsem měla kazy. Řekla jsem si dobře asi to není zas až tak veliký problém... Jenomže tvář mi opuchala čím dál víc, občas zabolela a měla jsem vní horkosti. Když jsem mu to na další návštěvě řekla, tak mi řekl, že nic napuchlého nevidí! Na další návštěvě jsem se už nenechala odbít a řekla jsem mu ať stím už něco dělá, že se bojím abych neskončila v nemocnici, panu zubaři se do toho stále nechtělo a když jsem si řekla o antibiotika, žeby to zabránilo infekci, tak mi řekl, že to stejně nepomůže ale nakonec mi je dal, protože jsem si je vybojovala! Po 7dnech braní antibiotik, se nic nezměnilo, tvář je stále napuchlá, někdy víc někdy míň, občas horkost, do toho bolení celé hlavy. Pan zubař mi to 2x vyčistil a zaplácnul hojivou mastí, poté se nic nezměnilo a nebere vůbec navědomí, že už je to rok!! Co stím zánětem chodím a zhoršuje se mi... Od tohoto zubaře jsem utekla k jinému. Našla jsem si zubařku a když jsem jí pověděla, jak dlouho už to mám, tak se zhrozila! Stoličku mi otevřela, pořádně vyčistila, proliva desinfekcí a zaplácla hojivou mastičkou. Za 2týdny jdu na to samé+mi předepíše antibiotika ale nevím zda mi to pomůže? Proto vás prosím o názor či radu, co by to mohlo být? je to zánět v zubu? (zub jako takový mě nebolí, jenom tvář a čelist)Nebo je to zánět okostice? a nebo zánět trojklanného nervu? PROSÍM PORAĎTE MI, UŽ JSEM PSYCHICKY NA DNĚ. MOC DĚKUJI NOVÁKOVÁ IVETA (31LET)můj email ivetspurna@seznam.cz BUDU RÁDA KDYŽ MI CO NEJDŘÍVE ODPOVÍTE, DĚKUJI.
Ivet  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den, omlouvám se, že jsem to nenapsala přesněji. Jedná se o spodní stoličku č.6. Otok se tvoří zvenčí, na dásni a okolo stoličky nic nemám. Mám napuchlou jenom tvář a ve spodní části kolem čelisti, si nahmatám jakoby rozpláclou bouly. Bolest je nárazová, tlaková a občas ve tváři cítím horkost. Vadí mi silný vítr, je mi to nepříjemné.Jinak si myslím, že bolesti mi spouští změny počasí. Jednou večer se mi stalo i to, že mi ta boule ve tváři ztvrdla a strašně bolela ale to trvalo tak 10minut. Co mi to zlepšuje je snad jenom to, když mi teď posledně zubařka zub otevřela a pořádně vyčistila, jinak nic. Snad jsem vám odpověděla na všechny otázky? Děkuji, že jste reagoval na můj dostaz.
anonym  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, já mám to samé, akorád pravá tvář. Pani zubařka mi dělala dvě blomby aniž by mě něco bolelo. Dala mi injekci a pak začala... druhý den mi trochu natekla tvář, tak jsem s tím šla k ní a dala mi antibiotika, které mi nezabrali. když mi oteklo už i oko a celá tvář, tak jsem šla znovu k pani zubařce ať mi s tim něco udělá..rozřezala mi tvář jestli něco nevyteče a nic, tak pan kolega zubař mi řekl, že mám jít do nemocnice na ORL. Nechali si mě tam, na operaci mi zánět vytáhli, druhý den to samé, ale bez narkózy, což byl horror. Teď mi to zase začíná natékat a já už jsem z toho psychicky mimo, protože si nedovedu představit, že tu mám znovu podstoupit. Mohla by jste mi říct co zabralo Vám ? Jana ( 18 )
Andrey  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, budu mluvit o manželovi, který měl přesně tento problém a měl s ním problém několik let! Původně se živil jako prof.řidič, současně byl zdravotníkem a záněty trojklanného nervu se mu objevovaly častěji a častěji. Stěžoval si na bolest tváře, vystřelování bolesti do ucha a měl viditelně nateklou tvář. Bolestivý zánět se mu objevoval velmi často - v jednom měsíci měl po sečtení klid jen snad 14 dní. Zbylé dny doslova protrpěl.

když byl doma, bral si petku s teplou vodou - říkal, že na to pomáhá suché teplo a aby neměl bolesti, bral Ibubrofen, dnes je to Ibalgin, ale co jsem po ty léta viděla, že by se to lepšilo, to ne .. bylo to stejné, léky jen problém utišily.
Byl i u lékaře, několikrát a pak to vzdal, protože řekl, že je to ztráta času, pravdou je, že mu také nepomohl, zkoušel brát i antiepileptika a já nevím co ještě a oba jsme naznali, že to k ničemu nevede. Nicméně, můžete to vyzkoušet.
Pak mu teda pomohly doplňky stravy- zcela přírodní z bylinek, ale nemůžu zde poradit, aby to nebylo jako bráno jako reklama,jen se snažím pomoct, tak nevím, zkusím dát e-mail, kde napíšu přesně co pomohlo. greneia@gmail.com .. držte se a hodně zdravíčka bez bolesti
anonym  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den chtěla bych poradit.... před 3dnama sem si hrozně okousala levou část tváře a ráno mi otekla celá ta strana tváře a ve vnitř to zežloutlo a zkoušela sem to chladit ale otok pořád nezmizel a nevím kam s tím mám jít k zubařce asi těžko protože ze zubu to není tak bych se vás chtěla zeptat jestli někdo neví co to je

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Přístup ke klientovi vynikající, mohu jenom doporučit.Bolesti zad odezní během dvou dnů.Moc děkuji že jsem mohla potkat a poznat lékaře s takovou schopností kterou má pan docent Hanuš .

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí