Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Srovnání zubů - Ortodoncie - Diskuze

Srovnání zubů

Srovnání zubů

blaze  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

před několika lety jsem měl chirurgický zákrok v oblasti levé spodní čelisti a přišel jsem o tři zuby. Za několik let mi zuby na horním patře sjely o několik mm dolů. Chtěl bych se zeptat, zda se dájí tyto zuby nějakým způsobem vrátit nebo alespon částečně vrátit do původní polohy? Děkuji za odpověď
PŠTROSSOVA Medical Centrum  |  Basic member  |  Praha
  • 31 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den,
toto je možné provést pomocí rovnátek a zuby vrátit zpět na své místo. Pokud by Vám řešení rovnátky nevyhovovalo, je možné zub snížit proteticky - tedy zhotovit na něj korunku, která bude nižší, než stávající zub, nebo zub rovnou extrahovat a do jeho místa zavést implantát.
K přesnějšímu posouzení stavu je samozřejmě nutné vyšetření, případně RTG.

S pozdravem Dr. Růžička
Hana  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,chtěla sem se zeptat paní zubařka zjistila synovi že má spodní čelist víc narostlejší než vrchní takže má spodní čelist více do předu a horní když zkousne tak mu dosedne na tu spodní.Tak sem se chtěla zeptat co se s tim dá dělat a na kolik tak vyjdou pro něj rovnátka je mu 14let děkuji Hana
asu  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
chtěla bych srovnat na jedné straně řezák aniž bych musela nosit rovnátka,spodní zuby mám ale dost křivé a proto se řezák nesrovnal.Myslela jsem si,že bych si nechala řezák vytrhnout a pak bych si nechala dát můstek.Pokud máte jiný způsob kromě rovnátek budu ráda.Je mi 25 let.Děkuji za odpověď
Dana  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
dobry den, moc nechapu jakou mate situaci, ale ja vlastne nechtela bych mit mustek, podle me radeji mit svoje vlastni zuby, mela jsem rovnatka, a mohu doporucit

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí