Snímatelná rovnátka Invisalign

Nevýhody nošení ortodontického aparátku (rovnátek) mohou eliminovat snímatelná nebo neviditelná rovnátka. Invisalign je alternativní metoda k rovnátkům, která je určena k rovnání křivých zubů, avšak nevyžaduje přítomnost kovu v ústech. Snímatelná rovnátka Invisalign srovnají zuby pomocí průhledných plastových nosičů, které si dle předem stanového plánu sami měníte.

Rovnátka Invisalign (často psané ‚Invisaline', které také zahrnují modely Invisalign Express a Invisalign Teen) rovnají křivé nebo zakřivené zuby, předkusy a mezery.

Při užití Invisalignu klient nosí sady plastových ortodontických fólií, které jsou vyrobeny na míru jeho zubům. Invisalign nevyžaduje žádné kovové drátky nebo zámečky. Vzhledem k tomu, že je možné Invisalign jednoduše vyjmout, čištění zubů je mnohem snadnější, než při nošení běžných rovnátek.

Výsledky při použití Invisalignu jsou závislé na pravidelnosti nošení fólií, na tom zda má lékař zkušenosti s řešením případných komplikací, pokud nastanou a na stupni posunu, který zuby klienta vyžadují. Výrobce zaručuje délku léčby od 9 do 18ti měsíců.

Aktualizováno: 14.12.2012

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Snímatelná rovnátka Invisalign - Novinky

Neviditelná rovnátka

Dental Office H33

Mýtus, že rovnátka jsou jen pro děti, je již naštěstí zbořen. I dospělí si začínají plnit svůj sen o perfektním úsměvu. Mnohé...

Snímatelná rovnátka Invisalign - Ceny

Ceny od 49 000 Kč
obvykle do 99 000 Kč
Dental Office H33
Ceny od 30 000 Kč
obvykle do 46 000 Kč
PŠTROSSOVA MEDICAL CENTRUM
Ceny od 25 000 Kč
Schill Dental Clinic Praha
Ceny od 100 000 Kč
obvykle do 120 000 Kč
MUDr. Klára Bělíková
Ceny od 100 000 Kč
obvykle do 120 000 Kč
MDDr. Wanna Sae Chang

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí