Ortodoncie je obor, který se zabývá rovnáním zubů pomocí rovnátek. K rovnání se používají snímatelné aparáty nebo fixní rovnátka a mohou je nosit děti i dospělý. Pokud Vám vadí křivé zuby ať už z estetického nebo funkčního hlediska je tady řešení právě pro Vás. Rovnátka musíte nosit sice dlouho, ústní hygiena je díky nim trochu obtížnější, ale výsledek stojí za to. Můžete se opět ze široka usmívat.

Aktualizováno: 30.10.2012

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Ortodoncie - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Na kliniku Dental Office H33 docházím na ortodoncii. Paní doktorka Valešová je skvělá specialistka, velmi milá a příjemná. S léčbou jsem moc spokojena. Doporučuji.

Veverka02 8.11.2019
Spokojený/á

Ortodoncie pohodlnějsí než kavárna Velmi příjemné prostředí i personál. Nabídli mi vodu, posezení ve stylové čekárně a s úsměvem se tázali, zda si přeji uložit kabát do šatny. Vše proběhlo hladce, bez zbytečného čekání ... Více 

Ortodoncie - Ceny

Ceny od 9 900 Kč
Dental Office H33
Ceny od 15 000 Kč
obvykle do 22 000 Kč
PŠTROSSOVA MEDICAL CENTRUM
Ceny od 21 750 Kč
Mediestetik, skupina klinik
Ceny od 21 750 Kč
MDDr. Tereza Fulínová
Ceny od 500 Kč
Klinika GHC Praha
Doktor ve Vašem okolí