Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Změna ortodontisty - Ortodoncie - Diskuze

Změna ortodontisty

Změna ortodontisty

Romana H.  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobry den,pred nedavnem nam necekane zemrela p.ortodontka,ke ktere chodily obe me dcery.Obe dve maji rovnatka napevno na horni celisti a tak jsme urychlene hledaly nahradu.Naposledy byly na kontrole v listopadu lonskeho roku.26.3.jsme navstivily noveho ortodonta a jake bylo me prekvapeni,kdyz u 14lete dcery doporucil rovnatka na spodni celist(9000,-),pokud bychom je nechtely,pak pristoupi k ukonceni lecby sundanim rovnatek.Podotykam,ze je dcera ma rok.U 20lete dcery,ktera ma rovnatka 4 roky a to z duvodu chybejicich dvojek,nam bylo sdeleno,ze jeste popremysli samozrejme s dalsim poplatkem 2000,-.Takze pri prvni nasi navsteve nemela ani jedna vymenen oblouk,prestoze starsi dcera mela odlepeny zamek,mezeru opet v puvodnim stavu,takze se ptam,zda je toto standartni postup pri prechodu k jimemu lekari ne nasi vinou.Dekuji za odpoved
MUDr. Ondřej Suchý  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Praha
  • 6 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den. V takovych pripadech se postupuje vzdy individualne. Nekdy je mozno v lecbe rovnou pokracovat. Jindy je nutne domluvit s pacientem dalsi postup,coz muze znamenat kompletni vstupni vysetreni,analyzy atd. Casto zmena lekare znamena nutnost vse sundat a zacit znovu. Pokud ma Vase dcera rovnatka 4 roky,tak pravdepodobne nebyla lecba vedena korektne a u mne by to znamenalo variantu posledni a za mnohem vyssi castky nez uvadite. Doporucuji tudiz radeji nyni dobre probrat s novym lekarem dalsi postup lecby nez se prekotne vrhat do oprav rovnatek. MUDr. Ondrej Suchy,Praha

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí