Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zubní náhrada když chybí stoličky - Sklokeramické zubní náhrady - Diskuze

Zubní náhrada když chybí stoličky

Zubní náhrada když chybí stoličky

anonym  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaká by byla vhodná náhrada na dolní čelist ,když chybí stoličky děkuji za odpověd
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,
na tuto otázku není až tak úplně snadná odpověď, záleží na stavu chrupu, počtu nahrazovaných zubů a mnoha dalších aspektech. Pakliže se jedná o náhradu stoliček, povětšinou se nahrazuje pouze 6ka. Pokud je potřeba do skusu tak se může nahradit i zub č. 7. Možné sáhnout po implantátu a zubní korunce, pokud je dostatek kosti.

S pozdravem Dr. Anastasia Polunina

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
Kristýna  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Je to pravda ze stačí zuby do 6? Mě nahoře nevyrostly dvojky a chybí mi nějaké stoličky .. chtěla bych zuby aspoň po 6tky.. sem zoufalá .. děkuji za odpověď
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Pokud chcete fixní řešení, máte jedinou šanci, zubní implantát- cena s korunkou ale bude někde na 18000 Kč, snímatelná náhrada může být celá uhradzená zdravotní pojišťovnou. Rozhodnutí je víceméně na vás.

Související recenze a zkušenosti

Babulka 2.10.2023
Spokojený/á

První návštěvou v zubní ordinaci MUDr. Filipa Šmuclera, začala série výkonů - zákroků, kterou jsem podstoupila po jeho důkladné konzultaci. Obavy a strach, které byly v mém případě zpočátku na místě, se ukázaly naprosto ... Více 

Doktor ve Vašem okolí