Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Doporučení stomatologa v Praze - analgosedace - Stomatochirurgie - Diskuze

Doporučení stomatologa v Praze - analgosedace

Doporučení stomatologa v Praze - analgosedace

KotaskovaD  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,

hledám doporučení na empatického stomatologa v Praze a přilehlém okolí, který přijímá nové pacienty a který provádí ošetření s analgosedací. Mám chrup v opravdu velmi špatném stavu, takže počítám, že bude nutná komplexní rekonstrukce. Finance tolik neřeším, uvědomuji si, že za chyby se platí, ale ráda bych se vešla do cca 180 000 Kč. Pokud by byla možnost částku platit postupně, beru to jako obrovskou výhodu, ale nelpím na tom.

Zároveň mám ale obrovský strach a za své zuby se velmi stydím, proto hledám lidský přístup a možnost si zaplatit analgosedaci, tak abych si ze zákroku nic nepamatovala.

Mockrát děkuji za vaše zkušenosti i doporučení
MMB  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
omlouvám se, že se na vás obracím, ale jsem na tom stejně jako vy, jako bych to psala já... našla jste prosím takového stomatologa? Doporučila byste mi, prosím? Předem děkuji

Související recenze a zkušenosti

laluša 24.11.2016
Spokojený/á

Zákrok zcela bez problému, i po zákroku bez bolesti, celý efekt k plné spokojennosti. Pan doktor pečlivý, příjemný a jeho celkový přístup zbaví pacienta obav z rozhodnutí k implantátu, navíc s konečným dobrým efektem.

2 Likes   2 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí